سئو سایت کترینگ

امروزه مشتریان به دنبال سهولت در انجام کارهایشان هستند! بنابراین، طبیعی است که تهیه غذاها و کترینگ‌ها به دنبال راه‌هایی برای دسترسی دادن آسان به مشتری باشند. طراحی سایت کترینگ، یکی از همین راه‌هاست. اما آیا به نظر شما فقط طراحی سایت کافی است؟ مسلما نه. شما پس از این که سایتی را برای حضور پیدا کردن در فضای مجازی طراحی کردید، باید آن را سئو ‌کنید. در واقع با سئو سایت کترینگ حضور شما در فضای مجاری نسبت به رقیبانتان پررنگ‌تر می‌شود و سایت شما بیشتر مشتری جذب می‌کند. این دقیقا همان کاری است که آکادمی سئو پورفیض می‌تواند برای شما انجام دهد.

سئو سایت کترینگ

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

امروزه مشتریان به دنبال سهولت در انجام کارهایشان هستند! بنابراین، طبیعی است که تهیه غذاها و کترینگ‌ها به دنبال راه‌هایی برای دسترسی دادن آسان به مشتری باشند. طراحی سایت کترینگ، یکی از همین راه‌هاست. اما آیا به نظر شما فقط طراحی سایت کافی است؟ مسلما نه. شما پس از این که سایتی را برای حضور پیدا کردن در فضای مجازی طراحی کردید، باید آن را سئو ‌کنید. در واقع با سئو سایت کترینگ حضور شما در فضای مجاری نسبت به رقیبانتان پررنگ‌تر می‌شود و سایت شما بیشتر مشتری جذب می‌کند. این دقیقا همان کاری است که آکادمی سئو پورفیض می‌تواند برای شما انجام دهد.

سئو کردن سایت، همان بهینه‌سازی است. در حال حاضر، بیشتر مشتریان برای این که نیازهای خود را برطرف کنند، سعی دارند تا خدمات مختلف را با جستجو کردن در صفحات گوگل دریافت کنند. حال، در خصوص کترینگ‌ها هم این موضوع صدق می‌کند. شما باید بتوانید با تمام قوا سایتی را طراحی کنید که با موتورهای جستجوی گوگل هماهنگ باشد. پس حتما برای سئو ‌ سایت تهیه غذا خود، آموزش سئو سایت کترینگ را نیز پشت سر بگذارید.

هدف اصلی سئو، دیده شدن سایت است. حتی اگر این دیده شدن، با هزینه‌های بالا تمام شود، شما باید سایت خود را سئو ‌کنید. این کار باعث رسیدن شما به موفقیت هم می‌شود. تمامی کترینگ‌هایی که موفق هستند و درآمد بالایی دارند، در واقع از سئو سایت کترینگ شروع کرده‌اند.

ما در ادامه این مطلب می‌خواهیم در مورد موضوعات زیر با شما صحبت کنیم:

 • سئو وب سایت کترینگ چیست
 • چرا باید به فکر سئو سایت کترینگ خود باشم
 • خدمات سئوی سایت کترینگ
 • مراحل سئو سایت تهیه غذا و کترینگ
 • بهینه سازی سایت برای گوشی‌های هوشمند
 • مزایای سئو سایت تهیه غذا
 • چند نکته مهم در رابطه با طراحی و سئو سایت کترینگ
 • سخن پایانی
 • سوالات متداول

سئو وب سایت کترینگ چیست؟

ممکن است برای شما مبهم باشد که اصلا سئو سایت کترینگ چیست. به طور کلی، بهینه کردن یک وب سایت از هر نظر را سئو ‌می‌گویند. خواه بهینه سازی محتوا، بهینه سازی کلمات کلیدی و خواه بهبود سرچ محتوا باشد. اکثر کترینگ‌داران برای این که فروش خود را بالا ببرند و ترافیک سایت را بیشتر کنند، به سئو وب سایت کترینگ خود رو می‌آورند. برای آشنایی کامل با اینکه سئو چیست کلیک کنید.

سئو وب سایت کترینگ چیست؟

چرا باید به فکر سئو سایت کترینگ خود باشم؟

دیگر تاکنون باید فهمیده باشید که سئو سایت کترینگ باعث برند سازی بهتر، سود بیشتر و فروش بیشتر می‌شود. این اتفاق چگونه رخ می‌دهد؟ خیلی راحت! از طریق بالا آمدن رتبه وب سایت شما و قرار گرفتن آن در صفحات ابتدایی گوگل! باید بدانید که پس از جستجو کردن کلمات کلیدی توسط مشتری سایتی که در رده اول قرار می‌گیرد، بهترین سایت شناخته شده و حدود ۳۱ درصد از کل ترافیک موتورهای جستجو را به خود اختصاص می‌دهد. این شگفت‌انگیز است!

در حال حاضر گفته می‌شود ۱۰ سایتی که در صفحات اول قرار دارند، کلیک‌های بالایی را دریافت می‌کنند. حال درصد کلیک‌ها از صفحه دوم به بعد، بسیار کاهش می‌یابد و کسی هم نیست که زیاده‌خواه نباشد و از کلیک زیاد بدش بیاید؛ بنابراین شما باید از همین حالا به فکر سئو کردن وب سایت کاری خود باشید و با آموزش سئو سایت کترینگ، بهترین رتبه را برای سایت خود رقم بزنید. رتبه‌ای سودآور و ارزشمند!

چرا باید به فکر سئو سایت کترینگ خود باشم؟

خدمات سئو سایت تهیه غذا

برای سئو کردن سایت کترینگ، باید خدمات زیر پیاده سازی شوند:

 • پشتیبانی تخصصی سایت و ارائه گزارشاتی از پیشرفت سایت در هر ماه
 • اصلاح ظاهر و ‌محتواهای صفحات مختلف سایت و بهبود آن‌ها
 • تولید محتوایی باکیفیت و البته اثر گذار و مخاطب‌پسند
 • به کار گرفتن استراتژی‌های تولید محتوا و ‌نکات مهم در این زمینه
 • توجه به رتبه الکسا سایت کترینگ
 • آنالیز دقیق وب سایت رقبا و بهینه سازی سایت با توجه به این رقیبان
 • لینک سازی داخلی و خارجی
 • ویرایش url تمامی قسمت‌های یک سایت
خدمات سئوی سایت کترینگ
خدمات سئوی سایت کترینگ

مراحل سئو سایت‌ تهیه غذا و کترینگ

سئو کردن سایت‌های فروشگاهی و خدماتی آسان نیست و دارای مراحلی است. شما برای سئو سایت کترینگ باید مراحل زیر را دنبال کنید:

مراحل سئو سایت رستوران و کترینگ

مرحله اول: شناخت کترینگ، آنالیز و شناخت خدمات سایت

برای این که شما بتوانید به بهترین شکل ممکن خدمات سئو را بر روی وب سایت خود پیاده سازی کنید، باید از دانش کافی برخوردار باشید و کسب و کار مرتبط با سایت را به خوبی تحت بررسی و شناخت قرار دهید.

متخصصین سئو اغلب به کمک دانش و تجربه‌ای که در زمینه سئو سایت‌های خدماتی دارند، دانش کافی را یک نیاز بسیار مهم در رابطه با بهینه سازی سایت می‌دانند. شما می‌توانید با برگزاری جلسات مختلف با همکاران یا افراد مهم، کسب و کار خود را با تمام ویژگی‌هایی که دارد، بشناسید و این شناخت را در بهینه‌سازی وب سایت خود، مورد استفاده قرار دهید.

آنالیز و شناخت خدمات سایت کترینگ

مرحله دوم: تحقیق کلمات کلیدی

برای این که متوجه شویم که افراد از سایت‌های کترینگ چه می‌خواهند و دقیقا چه چیزی را جستجو می‌کنند، لازم است که کلمات کلیدی را تحقیق کنیم. یعنی بهترین کلمات کلیدی مرتبط با جستجوی مخاطبان را پیدا کنیم و سپس آن را در محتواها، به کار ببندیم. برای آشنایی کامل با نحوه تحقیق کلمات کلیدی کلیک کنید.

بدین منظور، ابزارهای مختلفی وجود دارند که هر فردی می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. اگر کلمات کلیدی منتخب، کلماتی عادی باشند، تمامی زحمات شما برای بهینه کردن سایت کترینگ از بین خواهد رفت؛ بنابراین، لازم است که با آگاهی کافی استانداردترین کلمات را انتخاب کنید.

مرحله سوم: تولید محتوا

پس از کلمات کلیدی، این محتواهای تولید شده هستند که نظر گوگل را به سایتی که شما طراحی کرده‌اید، جلب می‌کنند. فرقی ندارد که این محتوا در صفحات اصلی وبسایت شما قرار بگیرد یا نه، به قسمت مجله یا قسمت بلاگ وب سایت شما راه پیدا کند. در هر صورت، می‌تواند تاثیرات خود را بر روی سئو سایت کترینگ، بگذارد. برای آشنایی کامل با نحوه تولید محتوا سایت کلیک کنید.

اشتباهی که بسیاری از طراحان انجام می‌دهند این است که محتواهای جالب و اثر گذار را تنها در قسمت‌های اصلی سایت قرار می‌دهند. نباید فراموش کرد که تمامی کاربران با جستجوی عباراتی مثل ثبت سفارش غذا یا خرید غذا به وب سایت شما دست پیدا می‌کنند. نه! خیلی از مخاطبان هم هستند که با توجه به ویژگی‌ها و انواع غذاهای یک کترینگ، آن را انتخاب می‌کنند. پس باید سایت خود را برای آمدن در نتیجه جستجوی نام انواع غذا نیز بهینه‌سازی کنید تا زمانی که کاربر نام یک غذای خاص را جستجو می‌کند، به سایت شما برسد. برای آشنایی کامل با سئو محتوا سایت کلیک کنید.

نکته مهمی که در این مرحله باید به خاطر بسپارید این است که اگر محتواهای شما کیفیت ندارد و بر اساس اصول محتوایی تولید نشده باشند، نزد گوگل هم هیچ ارزشی نخواهند داشت. بنابراین، علاوه بر قرار دادن کلمات کلیدی در محتوا، باید به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید. برای آشنایی کامل با سئو عکس کلیک کنید.

مرحله چهارم: استفاده از لوکال سئو و قدرت آن

آیا می‌دانید که لوکال سئو‌ چیست؟ امروزه لوکال سئو را کلید موفقیت وب سایت‌های تهیه غذا در فضای مجازی است؛ پس لازم است که شما هم برای سئو سایت کترینگ و تهیه غذا خود، لوکال سئو را بشناید.

به مجموعه‌ای از تکنیک‌های سئو که با هدف بهبود دادن محتواهای یک سایت و بهینه‌سازی این محتواها با موتورهای جستجوگر یک منطقه جغرافیایی خاص به کار گرفته می‌شوند، لوکال سئو می‌گویند. مثلا اگر کترینگ شما در شهر تهران قرار دارد، با استفاده از لوکال سئو، می‌توانید کترینگ‌تان را برای تهرانی‌ها برجسته کنید. برای آشنایی کامل با سئو محلی کلیک کنید.

پس از انجام لوکال سئو اتفاقی که می‌افتد این است که کاربران، وب سایت‌هایی که با محیط‌های جغرافیایی آنان هماهنگ هستند را زودتر از سایر وب سایت‌ها می‌بینند و آن‌ها را انتخاب می‌کنند. اگر می‌خواهید در شهر خودتان به صورت بیرون بر فعالیت داشته باشید یا از مشتریان دعوت به عمل بیاورید که از کترینگ شما دیدن کنند، باید حتما سایت خود را لوکال سئو کنید. برای آشنایی کامل با ثبت نقشه در گوگل کلیک کنید.

استفاده از لوکال سئو و قدرت آن

مرحله پنجم: بهبود سرعت سایت

در این مرحله شما باید سرعت سایت خود را مورد بررسی قرار دهید. تا الان، حدوداً سئو سایت کترینگ شما خوب پیش رفته است.

در صورتی که این سایت محتوایی خوب و کاربرپسند داشته باشد و خدمات آن نیز خدماتی مقرون به صرفه باشد، مخاطبان زیادی جذب خواهند شد، اما مشکلی که در اینجا وجود دارد، سرعت سایت است. چنانچه سایت شما تمامی این ویژگی‌ها را داشته باشد، اما سریع عمل نکند به درد نمی‌خورد.

دلیل این است که مخاطبان تاب و صبر کمی دارند و اگر هنگام ورود به سایت معطل شوند، دیگر به آن سایت باز نخواهند گشت. این در حالی است که هنوز مخاطبان سایت شما و محتواهای جذاب آن را ندیده‌اند. طبق آمارهای به عمل آمده حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد از افراد پس از چهار ثانیه صبر کردن سایت را می‌بندند و به سراغ سایت دیگر می‌روند. با این اوصاف، لازم است که شما موانع سرعت سایت را از بین ببرید و سپس به بهترین شکل ممکن کاربران را به سایت خود هدایت کنید.

مرحله ششم: دریافت بک لینک

گوگل برای نظری که سایر سایت‌ها در مورد وب سایت شما دارند، ارزش قائل است. پس، بک لینک‌هایی که در سایت‌های دیگر قرار می‌دهید را ارزش در نظر می‌گیرد و با استفاده از این ارزش، رتبه سایت شما را افزایش می‌دهد. شما باید برای سایت‌های دیگر و متناسب با خدمات خودتان، رپورتاژ طراحی کنید تا بک لینک بگیرید. امروزه بهترین حالت دریافت بک لینک را حالتی می‌دانند که سایت‌های مختلف با خواندن محتواهای شما، آن‌ها را مفید بدانند و کاربران خود را دعوت به دیدن از این محتواها کنند. برای آشنایی کامل با لینک سازی، لینک خارجی و لینک داخلی کلیک کنید.

دریافت بک لینک

مرحله هفتم: نتایج سئو و به روز رسانی استراتژی های سئو

در این مرحله دیگر قرار نیست شما اقدامی کنید، بلکه تنها باید سایت خود را به روز رسانی کنید. با توجه به این که الگوریتم های گوگل مدام در حال تغییر است، سایت شما باید توانایی این را داشته باشد که در هر برهه، با این الگوریتم‌ها هماهنگ شود. آن هم به کمک به روز رسانی سئو! برای آشنایی کامل با تدوین استراتژی سئو کلیک کنید.

نتایج سئو و به روز رسانی استراتژی های سئو

بهینه سازی سایت برای گوشی های هوشمند

تحقیقاتی که محققان انجام داده‌اند حاکی از آن است که بسیاری از کاربران با استفاده از گوشی‌های موبایل خود به گوگل متصل می‌شوند. این دسته از کاربران، ۵۰ درصد از کاربران گوگل را تشکیل می‌دهند. از سوی دیگر کاربران انتظار دارند که در صفحات مجازی با طراحی‌های استاندارد مواجه شوند. برای تفهیم این موضوع، مثالی می‌زنیم:

فرض کنید سایت شما تصاویر خوبی دارد و از محتوای با کیفیتی هم برخوردار شده است، اما این محتوا و تصاویر، در گوشی خوب نمایش داده نمی‌شوند. در اینجا، در سئو سایت کترینگ نیز مشکل پیش می‌آید؛ بنابراین، این سایت باید برای گوشی نیز بهینه سازی شود. برای آشنایی کامل با آلگوریتم های موبایل فرندلی و موبایل فرست ایندکس کلیک کنید.

خوشبختانه روش‌های مختلفی وجود دارند که شما با استفاده از آن‌ها می‌توانید به سئو سایت کترینگ برای گوشی‌های موبایل بپردازید. اگر خودتان زمان انجام چنین اقداماتی را ندارید یا می‌دانید که اطلاعات کافی در این زمینه برخوردار نیستید، بهتر است این کار را به تیم ما بسپارید.

بهینه سازی سایت برای گوشی های هوشمند

مزایای سئو سایت تیه غذا

بهینه سازی سایت کترینگ همانند اقدامات دیگر، دارای مزایای زیادی است:

 • کسب رضایت هر چه بیشتر مشتری و تبدیل مشتریان بالقوه به مشتری وفادار بالفعل
 • ماندگار شدن برند در ذهن مخاطب
 • کسب اعتبار بیشتر
 • تبلیغات دهان به دهان برای افزایش مشتریان
 • افزایش درآمد و سود
 • فروش ببیشتر
 • ارائه خدمات بهتر به مشتری
 • افزایش ترافیک سایت

مزایای سئو سایت رستوران

چند نکته مهم در رابطه با طراحی و سئو سایت کترینگ

 • برای ایجاد بک لینک، تعادل را رعایت کنید. در صورتی که سایتی بک لینک‌های زیادی داشته باشد، توسط گوگل جریمه می‌شود.
 • برای این که مخاطبان بیشتری را جذب کنید، لازم است که به تصویر غذاهایی که در سایت قرار داده‌اید، توجه کنید و کیفیت آن‌ها را افزایش دهید. در این صورت کاربران خود به خود از غذاهای تهیه غذا شما، خوششان خواهد آمد.
 • برای بهینه سازی سایت کترینگ، فراموش نکنید که لینک سازی داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است. با این کار، شما کاربر را به دیگر صفحات سایت هدایت می‌کنید. صفحاتی که شاید این کاربر از وجود آن‌ها اطلاعی ندارد!
 • سعی کنید علاوه بر محتواهای متنی و تصویری، محتواهایی ویدیویی را نیز از مکان فیزیکی کترینگ یا نحوه پخت و پز تهیه کرده و آن را در سایت قرار دهید. در صورتی که این محتواها جذاب باشند، اشتیاق کاربر به دریافت خدمات شما افزایش می‌یابد.
 • به هنگام تولید محتوا، به استراتژی‌های محتوایی هم توجه داشته باشید تا بتوانید محتوایی در خور شان را برای سایت خود تولید کنید.

چند نکته مهم در رابطه با طراحی و سئو سایت کترینگ

سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد بهینه سازی سایت کترینگ با شما صحبت کردیم. سئو یعنی بهینه سازی سایت و جذب مشتری بیشتر، جذب مشتری بیشتر یعنی کسب اعتبار و سود! به همین دلیل، صاحبان تهیه غذا و کترینگ باید به فرآیندهای سئو سایت، توجه داشته باشند. برای این که رضایت مستری را جلب کنید، برای این که برند سازی کنید و برای این که اعتبار بیشتری داشته باشید، لازم است که همین حالا سایت خود را سئو کنید.

سوالات متداول سئو سایت کترینگ

 1. آیا بهینه سازی سایت کترینگ مهم است؟

بله؛ کترینگ و تهیه غذا جزو مشاغلی هستند که بیشترین میزان سرچ را دارد. به همین دلیل سئو برای بیشتر دیده شدن یک سایت کترینگ فوق‌العاده مهم است.

 1. آیا خودم می‌توانم سایت کترینگ را سئو کنم؟

مراحل سئو و بهینه سازی سایت کترینگ، نیاز به تجربه و مهارت دارد. به همین خاطر بهتر است که به آکادمی دیجیتال مارکتینگ پورفیض اعتماد کنید.

 1. آیا تولید محتوا برای سئو سایت کترینگ اهمیت دارد؟

بله؛ همواره انواع روش‌های تولید محتوا برای سئو و بهتر دیده شدن سایت کترینگ مهم است.

 1. چرا ریسپانسیو بودن سایت کترینگ در موبایل مهم است؟

امروزه بیشتر جستجوها، به ویژه برای سفارش غذا با گوشی انجام می‌شود. به همین دلیل یک سایت کترینگ باید در موبایل نیز طراحی درستی داشته باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

علی والا واردات از چین

239 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست