آموزش خصوصی سئو به صورت صفر تا صد ویژه بازار کار

ساعت آموزش

۲۲+ ساعت

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

پشتیبانی

۲۴ ساعته و همیشگی

آموزش خصوصی سئو آکادمی پورفیض شامل: نحوه کارکرد الگوریتم‌های گوگل و سئو در آمار و ارقام و درک کامل از اینکه سئو چیست، تدوین استراتژی سئو و معماری صفحات، آموزش تحقیق کلمات کلیدی، تدوین استراتژی محتوا، آموزش تولید محتوا، آموزش لینک سازی داخلی، آموزش لینک سازی خارجی، آموزش سرچ گوگل کنسول، سئو تکنیکال، تکنیک‌های جدید و حرفه‌ای سئو و آموزش سئو وردپرس می‌شود.

آموزش خصوصی سئو پورفیض

سرفصل های دوره آموزش خصوصی سئو آکادمی پورفیض

تا اینجا نقشه گنج رو بدست آوردی
حالا صفحات سایتت ارتباط قوی با هم دارن و اعتبار سایتت بالا و بالاتر میره
تبریک می‌گم؛ شما تبدیل به یک سئوکار شدید

سوالات متداول درباره تدریس خصوصی سئو

آیا تدریس خصوصی سئو آکادمی پورفیض کامل است؟

بعد از این دوره آموزش شما می‌توانید به عنوان یک سئوکار تازه‌کار و یا یک کارآموز سئو مشغول به کار شوید

آموزش خصوصی سئو آکادمی پورفیض به صورت حضوری خواهد بود یا آنلاین؟

تدریس خصوصی سئو در آکادمی پورفیض در صورتی که در تهران هستید و تمایل دارید در آموزش حضوری سئو شرکت کنید، می‌تواند به صورت حضوری در محل شما باشد. و در صورتی که در تهران نیستید و یا تمایلی به آموزش حضوری ندارید، با هزینه کمتری می‌توانید در خانه آموزش ببینید

هزینه تدریس خصوصی سئو پورفیض چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی سئو به صورت آنلاین مجموع ۱۵ جلسه ۱۱.۲۵۰.۰۰۰ تومان است که جلسه‌ای ۷۵۰.۰۰۰ هزار تومان به تعداد ۱۵ جلسه می‌باشد. در صورتی که هزینه دوره به صورت یکجا تسویه شود، هزینه کل دوره با ۱۵% تخفیف ۹.۵۶۰.۰۰۰ تومان خواهد بود.

من چیزی از سئو نمی‌دانم آیا این دوره به من کمک می‌کند؟

تدریس خصوصی سئو آکادمی پورفیض از مفاهیم اولیه سئو شروع می‌شود و تا مباحث پیشرفته SEO پیش می‌رود

چگونه می‌توانم در دوره خصوصی سئو شرکت کنم؟

برای شرکت در آموزش خصوصی سئو پورفیض با شماره ۰۹۳۳۴۵۲۹۸۴۹ تماس بگیرید

هزینه تدریس خصوصی سئو آکادمی پورفیض

آموزش خصوصی سئو
۱۱.۲۵۰.۰۰۰(پرداخت‌ جلسه‌ای)
 • آموزش خصوصی سئو
 • تدوین استراتژی سئو
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • تولید محتوا
 • لینک سازی داخلی و خارجی
 • گوگل سرچ کنسول
 • سئو تکنیکال
 • تکنیکهای سئو حرفه‌ای
 • ۱۵ جلسه ۱.۵ ساعته
 • هزینه هر جلسه ۷۵۰.۰۰۰ تومان
 • (پرداخت به صورت جلسه‌ای)

هزینه دوره آموزش خصوصی سئو به تعداد جلسات مورد نیاز برای تبدیل شدن دانشپذیر به متخصص سئو بستگی دارد. گاهی به دلیل اطلاعات داشتن دانشپذیر از قبل تعداد جلسات مورد نیاز نیز کمتر می‌شود و گاهی هم به دلیل اطلاع نداشتن دانشپذیر درباره وردپرس و پیشنیازهای دیگر سئو، تعداد جلسات بیشتر می‌شود. اما در شرایط نرمال تعداد جلسات دوره تدریس خصوصی سئو پورفیض حدود ۱۵ جلسه است که در مجموع هزینه آموزش خصوصی سئو ۶.۷۵۰.۰۰۰ می‌شود. ما برای این موضوع تخفیفی در نظر گرفته‎‌ایم 😆 که در ادامه به آن می‌پردازیم.

تحفیف آموزش خصوصی سئو پورفیض

پورفیض دات کام برای دوستان عزیز تخفیفی در نظر گرفته است. چنانچه شما دوستان عزیز هزینه کل دوره را به صورت یکجا پرداخت کنید برای شما ۱۵% تخفیف در نظر گرفته خواهد شد. یعنی به جای مبلغ ۱۱.۲۵۰.۰۰۰ تنها ۹.۵۶۰.۰۰۰ پرداخت خواهید کرد. 😯

مزایای دوره آموزش خصوصی سئو

از مزایای شرکت در دوره تدریس خصوصی سئو می‌توان به انعطاف‌پذیری زمان، مکان، امکان سفارشی‌سازی سرفصل‌ها با توجه به میزان توانایی دانش‌پذیر.

دوره آموزش خصوصی سئو چند ساعت است؟

دوره تدریس خصوصی سئو پورفیض حدود ۱۵ جلسه ۱.۵ ساعته است که ۲۲.۵ ساعت می‌شود. اگر به بخش سرفصل‌های آموزش خصوصی سئو در همین صفحه مراجعه کنید کتوجه حجم اطلاعاتی که در دوره انتقال داده می‌شود، خواهید شد. گاهی دوستانی هستند که از قبل اطلاعاتی درباره سئو دارند که در این صورت ممکن است جلسات آن‌ها کمتر شود. گاهی هم دوستانی هستند که اطلاعاتی درباره پیش‌نیاز های سئو هم ندرند که در این صورت ممکن است تعداد جلسات تدریس خصوصی سئو بیشتر شود.

آموزش خصوصی سئو پورفیض

آیا می‌خواهید SEO را به صورت خصوصی یاد بگیرید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ ما راهی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. آموزش خصوصی سئو یک دوره منحصر به فرد است و برای هر دارنده کسب و کار اینترنتی و یا هر کسی که می‌خواهد به عنوان یک متخصص سئو مشغول به کار شود مناسب است. فرآیند بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو و اهمیت یادگیری آن بیش از هر زمان دیگری برای بسیاری مشخص شده است.

معمولا کلاس‌های آموزش سئو به صورت دسته جمعی برگزار می‌شود، اما ما این بار یک دوره تخصصی سئو مطابق با جدیدترین متدهای روز دنیا را ترتیب داده‌ایم تا کسانی که دوست دارند به صورت خصوصی و تک نفره نکات مهم سئو و همه مراحل آن را از صفر تا صد یاد بگیرند، در این دوره شرکت کنند.

آموزش خصوصی سئو پورفیض
آموزش خصوصی سئو پورفیض

یادگیری اصولی SEO می‌تواند موفقیت وب‌سایت را تضمین کند و به صورت مداوم در نتایج اول گوگل قرار دهد. در این دوره قرار است دانش‌پذیران به صورت خصوصی همه مراحل بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو را آن هم با استفاده از روش‌های طبیعی یا اصطلاحا کلاه خاکستری و کلاه سفید آموزش ببینند.

چرا در دوره تدریس خصوصی سئو پورفیض شرکت کنم؟

اگر به فکر راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید یا قصد دارید که به عنوان یک متخصص سئو فعالیت داشته باشید و به درآمد بالا برسید، ورود شما را به دنیای سئو تبریک می‌گوییم. البته که حواسمان هست که دلیل مراجعه شما به این صفحه پیدا کردن یک دوره آموزش خصوصی سئو معتبر است که بتوانید از صفر تا صد سئو را یاد بگیرید و با انجام پروژه های سئو و یا با استخدام در شرکتی معتبر به عنوان کارشناس سئو به درآمد بالا برسید و یا توانایی‌های خود را در این زمینه بهبود ببخشید.

با خواندن صفحه سئو چیست می‌توانید به صورت کلی مفهوم SEO را درک کنید.

این دوره برای همه کسانی که علاقه‌مند به این حوزه جذاب هستند، تدارک دیده شده و دانش‌پذیران بعد از پایان دوره می‌توانند هم وب‌سایت خود را توسعه بدهند و هم اینکه به عنوان یک سئوکار در یک شرکت مشغول به کار شوند.

این موضوع را به خاطر داشته باشید که فرآیند یادگیری تنها به شرکت در دوره تدریس خصوصی سئو ختم نمی‌شود، مطالعه و تمرین مداوم هم به یادگیری و تسلط بیشتر شما به مباحث سئو کمک می‌کند. پیش از آنکه سرفصل‌های دوره آموزش خصوصی سئو پورفیض که قرار است در این دوره آموزش ببینید را مطرح کنیم، قصد داریم شما را بیشتر با فرآیند سئو واقعی آشنا کنیم.

چقدر درباره سئو می دانید؟

Seo یا بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو فرآیندی است که موجب بهبود رتبه، افزایش ترافیک و ایجاد بازدیدکننده به صورت طبیعی برای سایت می‌شود. اگرچه اهمیت سئو در ایران این روزها به خوبی مشخص شده، اما تاریخچه پیدایش سئو به دهه ۹۰ میلادی باز می‌گردد. روشی که می‌تواند به صورت طبیعی الگوریتم‌های گوگل را دور بزند و از قوانین آن‌ها عبور کند. سئو امروزه یک روش یا استراتژی بازاریابی اینترنتی ضروی و یک صنعت در حال رشد، معرفی می‌شود.

بنابراین پیش از شرکت در دوره آموزش خصوصی سئو پورفیض بهتر است که درباره اهمیت آن بدانید، اگر هم کسب و کار اینترنتی دارید، سئو را حسابی جدی بگیرید. بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو یک روش مقرون به صرفه است که تنها بر روی سرچ ارگانیک کاربران گوگل تمرکز دارد و هدف آن هم به دست آوردن مشتریان و کاربران حقیقی بیشتر است. زمانی که یک وب‌سایت بتواند از میان سرچ طبیعی، مجموعه‌ای از کاربران ماندگار را به دست آورد، یعنی سئو کار خود را به خوبی انجام داده است.

همه چیز درباره سئو تکنیکال سایت

چرا یادگیری و شرکت در دوره تدریس خصوصی سئو پورفیض مهم است؟

چندین میلیون وب سایت وجود دارد. موتورهای جست‌وجو یعنی گوگل، بینگ، یاهو باید راهی بیابند تا مرتبط‌ترین پاسخ را برای کاربر  در هنگام جست‌و‌جو در گوگل بیاورند. هرچه موتور جستجو در مرتب‌سازی و ارائه پاسخ بهتر باشد، احتمال اینکه کاربر دوباره و دوباره از همان موتور جستجو استفاده کند، بیشتر است. حالا این چه ربطی به یادگیری شما دارد؟! سوال درست و به جایی است؛ زیرا کاربران حتما نیاز به چیزی دارند که به گوگل مراجعه می‌کنند، این فرصتی است که بتوانید کسب و کار خود را به آن‌ها نشان دهید.

وقتی کسب و کار شما آنلاین است و یک وب‌سایت فعال دارید، کاربر از کجا باید شما را پیدا کند؟! سئو کمک می‌کند تا در میان میلیون‌ها سایت، کاربران کسب و کار شما را پیدا کنند.

دوره آموزش خصوصی سئو پورفیض
دوره آموزش خصوصی سئو پورفیض

از مزیت‌های یادگیری سئو به صورت خصوصی این است که هم می‌توانید خودتان یک سایت راه‌اندازی کرده و روی توانایی‌های خود حساب باز کنید. از طرفی هم برای سایت‌های دیگر کارهای سئو انجام دهید و با گرفتن پروژه‌های سئو متعدد به درآمد بالا برسید. دلایل دیگر ما را هم برای شرکت در دوره آموزش خصوصی سئو پورفیض بدانید، دلایلی که شاید از آن‌ها بی خبر بودید.

برای آشنایی با سئو کلاه خاکستری کلیک کنید

آیا می‌دانستید که گوگل ۷۵ درصد از سهم بازار آنلاین جهان را از آن خود کرده است؟! فرمولی که گوگل برای تشخیص اینکه چه کسی در نتایج جستجو اولویت دارد استفاده می‌کند، الگوریتم نامیده می‌شود. گوگل الگوریتم را به اشتراک نمی‌گذارد، زیرا اگر همه آن را می‌دانستند، هیچ راهی برای رتبه‌بندی نتایج وجود نخواهد داشت.

امروزه گوگل دیگر یک موتور جست و جو نیست بلکه یک موتور پاسخگو به نیاز کاربر است.

با این حال گوگل جنبه‌هایی از الگوریتم‌های خود را به اشتراک می‌گذارد تا به توسعه‌دهندگان وب و سئوکارها و سایر علاقه‌مندان کمک ‌کند تا آن‌ها راحت‌تر بتوانند سایت خود را تقویت کنند. اساساً گوگل به کسانی که ابتکار عمل دارند و به طور منظم سایت خود را به روز می‌کنند، پاداش می‌دهد.

برای آَشنایی با الگوریتم های گوگل کلیک کنید

سئو اغلب به عنوان یک فرآیند کاملا فنی دیده می‌شود و برخی هم تصور می‌کنند که تنها باید توسط توسعه‌دهندگان وب صورت گیرد، اما اینطور نیست. سئو از لایه‌های مختلفی از ساده تا پیشرفته تشکیل شده که یادگیری مباحث اولیه آن برای همه دارندگان تجارت اینترنتی ممکن است. وقتی در دوره تدریس خصوصی سئو پورفیض شرکت کنید و پس از آن روی سایت خود یا دیگران کار کنید، به خوبی متوجه اهمیت آن خواهید شد.

پورفیض دات کام بیش از چهار سال در حوزه سئو فعالیت می‌کند، با برگزاری چندین دوره سئو و شرکت کردن افراد مختلف و پس از آن دیدن نتایجی که از به اجرا در آوردن ترفندهای سئو نصیب‌شان شده بود،  متوجه شدیم برخی مصمم‌تر از قبل به یادگیری در این زمینه اهمیت می‌دادند.

ما مصرانه اشتیاق داریم که به صاحبان مشاغل و افرادی که دوست دارند به حوزه دیجیتال وارد شوند، آموزش دهیم که خودشان بتوانند فرآیند سئو را انجام دهند و پروژه بگیرند. ممکن است تعجب کنید که چرا به عنوان یک صاحب کسب و کار یا یک فرد معمولی باید SEO را نیز بدانید. ما از این پرسش شما خوشحالیم و باز هم دلایل دیگری مطرح می‌کنیم که شما را برای شرکت در دوره آموزش خصوصی سئو مصمم‌تر می‌کند. دلایلی مثل:

سئو را بیاموزید تا در فضای آنلاین راحت ‌تر پیدا شوید

داشتن یک وب‌سایت خوب تنها بخشی از ماجرا است. به هر حال، اگر کسی نتواند شما را پیدا کند، خوب به نظر رسیدن چه فایده‌ای دارد؟ سئو به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر پیدا شوید. امروزه دیده شدن مهم‌ترین موضوع برای برندهای کوچک و بزرگ است. شما هرچقدر هم محصول یا خدمات باکیفیتی ارائه دهید، اما اگر دیده نشوید چه کسی از خدمات یا محصول خوب شما مطلع می‌شود تا بخواهد آن را از شما تهیه کند؟

یادگیری سئو با آموزش خصوصی سئو
یادگیری سئو با آموزش خصوصی سئو

 راه های تبلیغاتی زیادی برای دیده شدن در اینترنت وجود دارد اما چرا سئو؟ جواب مختصر این سوال این است که به این دلیل که سئو به صرفه ترین راه دیده شدن است. در انواع تبلیعات اینترنتی شما تا زمانی که برای تبلیغات خود هزینه کنید دیده می‌شوید، به محز اینکه تبلیغاتتان را قطع کنید دیگر کسی به شما مراجعه نمی‌کند. اما اگر سایت خود را به درستی سئو کنید، سما همیشه در نتایج جست‌و‌جو مربوط به زمینه کاریتان در جایگاه بالای گوگل هستید و با دیده شدن به صورت مدام توسط مخاطبین، به راحتی محصول یا خدمات خود را به آن‌ها معرفی می‌کنید و به فروش می‌رسانید.

برای آشنایی با تکنیک های سئو کلاه سیاه کلیک کنید

با سئو از میان رقبا متمایز شوید

راه‌ها و شیوه‌های زیادی برای متمایز شدن از رقبا وجود دارد، سئو یکی از آنهاست. سئوی سایت خود را به درستی انجام دهید، نه تنها متمایز خواهید شد، بلکه ماندگاری و دوام‌تان هم بیشتر می‌شود.

با سئو پس‌انداز کنید

شاید بگویید که یادگیری سئو چه ربطی به پس‌انداز کردن دارد. اما این روش مقرون به صرفه است و یادگیری اصولی آن کمک می‌کند تا بتوانید بودجه خود را مدیریت کنید. شما در واقع می‌توانید کاری کنید که وب‌سایت خود به همان اندازه خوب کار کند، بدون اینکه به شخص دیگری برای مراقبت از آن پول بدهید.

از سئو درآمد کسب کنید

شرکت در دوره تدریس خصوصی سئو پورفیض نه تنها برای توسعه وب‌سایت خودتان موثر واقع می‌شود، بلکه می‌توانید برای دیگران هم کار انجام دهید و درآمد کسب کنید. دانش‌پذیران با اعمال همه موارد آموزش دیده شده روی سایت خود یا دیگران، می‌توانند ترافیک و حتی فروش را هم افزایش دهند.

حضور آنلاین خود را استحکام ببخشید

یادگیری سئو به شما این امکان را می‌دهد که بفهمید چگونه و کجا آنلاین می‌شوید. اصلا برای چه چیزی باید بیشتر تلاش کنید تا بتوانید کاربران بیشتری را از آن خود کنید و به صورت جدی ظاهر شوید.

سئو را یاد بگیرید تا کسب و کار شما با ارزش‌تر شود

اگر مصرانه به داشتن یک کسب و کار اینترنتی فکر می‌کنید، پس از همان ابتدا کاملا اصولی پیش بروید و سئو یاد بگیرید. تجربه ما ثابت کرده که معمولا مشاغل آنلاین که سئو را در یک گوشه رها کرده بودند، بعد از چند سال فعالیت بی ثمر سراغ سئو آمدند.

هرچه در بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) بهتر باشید، ارزش کسب و کار شما افزایش می‌یابد. منظور ما هم از دید کاربر است و هم از دید گوگل. این دو در کنار معنی پیدا می‌کنند.

از چالش های تجاری جلوتر بمانید

هر چه اصول سئو و ابزارهای آن را بیشتر بشناسید و اصولی هم آموزش ببینید، مجهزتر خواهید بود. روشی بهینه و ماندگار که کسب و کارها را در مقابله با هر چالش تجاری آنلاین انعطاف‌پذیرتر و ایمن‌تر می‌کند.

اگر می‌خواهید بدانید که موتور جست و جو گوگل چگونه کار می کند کلیک کنید.

سئو را یاد بگیرید تا کارآمد و منحصربه فرد باشید

اگر اهل اینترنت و جست‌وجو باشید و به تازگی هم وارد این حیطه شده‌اید، به خوبی اهمیت یادگیری سئو را دریافته‌اید. یک کارشناس سئو که همه روال را به صورت کاربردی و بهینه آموزش دیده باشد و بتواند همه چیز را به مرحله اجرا در آورد، نیروی مورد نیاز بسیاری از مشاغل آنلاین است، و درآمد بسیار بالایی خواهد داشت.

تفاوت یک متخصص سئو با افراد دیگر
تفاوت یک متخصص سئو با افراد دیگر

هنگامی که رتبه خوبی برای آنچه که هم خودتان و هم کارفرمایان می‌خواهند کسب کنید، به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به انجام فعالیت‌های بازاریابی سنتی نداشته باشید.

سئو یک ابزار رشد است از آن بهره‌ مند شوید

سئو به طور طبیعی ترافیک سایت را افزایش می‌دهد و افزایش ترافیک برای یک سایت ساختار یافته، یعنی دست‌یابی به فروش بیشتر. هر چقدر هم که مشاغل فروش بیشتری داشته باشند، رشد بیشتری هم خواهند داشت. اگر هم خودتان سئوکار شوید و کسب و کارهای دیگران را رونق دهید، یعنی شما یک نیروی کارآمد هستید که روند روبه رشد را تجربه می‌کنید.

با یادگیری سئو برند خودتان را بسازید

سئو بهترین روش برای برندسازی شخصی است. چه بخواهید به عنوان شغل به آن نگاه کنید و چه بخواهید کسب و کار خود را با آن رونق ببخشید. در هر صورت سئو می‌تواند مسیر کاری شما را تغییر دهد و کمک کند تا برند شخصی خود را بسازید.

چرا آموزش خصوصی سئو؟

دوره‌های آموزش گروهی سئو دارای نقاط ضعف متعددی هتند که در آ»وزش خصوصی سئو به خوبی می‌تواند این نقاط ضعف را پوشش دهد. در ادامه به تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

تفاوت دوره آموزش خصوصی سئو با دوره گروهی؟

دوره آموزش خصوصی سئو با دوره‌های گروهی تفاوت‌ها و البته مزایای زیادی دارد. برخی از مزایای یادگیری سئو به صورت خصوصی عبارتند از:

 • یکی از مزایا این است که می‌توانید این دوره را دقیقا مطابق با نیازهای کاری خود سفارشی‌سازی کنید. یعنی می‌توانید هر مبحث مهم از سئو را منطبق با نیازهای خود پوشش دهید.
 • در دوره خصوصی سئو می‌توانید روی مباحثی که بیشتر نیاز به تمرین دارید، تمرکز کنید. توجه فردی استاد به دانش‌پذیر این امکان را می‌دهد تا به سرعت بیشتر مراحل سئو را یاد بگیرید.
 • در این دوره می‌توانید به صورت انحصاری روی وب‌سایت خود کار کنید. یعنی در حین آموزش هر آنچه را که یاد می‌گیرید روی سایت خود کاملا عملی و کاربردی اجرا کنید. در این صورت هم تمرین می‌کنید و مباحث سئو در ذهن‌تان ماندگار می‌شود. چه چیزی بهتر از این که همه فرآیند را به صورت عملی یاد بگیرید و استاد هم در این راه به شما کمک کند.
 • هر زمانی که بخواهید می‌توانید از استاد سوال بپرسید. پرسش و پاسخ یکی از مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره آموزش خصوصی سئو است. در همین پرسش و پاسخ‌ها می‌توانید مشکلات مربوط به سایت خود یا دیگران را بیابید.
 • تمرکز و ارتباط به معنای زمان آموزش مقرون به صرفه است. در این دوره که به صورت خصوصی برگزار می‌شود استاد همه مباحث سئو را تنها برای شما می‌گوید. در این مواقع هم استاد تمرکز بیشتری روی موضوع مورد بحث دارد و هم شما می‌توانید از این فضا حسابی استفاده کنید.
 • انعطاف‌پذیری زمان و مکان یکی دیگر از مزایای شرکت در دوره آموزش خصوصی سئو است. هر دانش‌پذیری می‌تواند زمان و مکان یا برگزاری به صورت آنلاین یا حضوری را با استاد هماهنگ کند. این کاملا یک توافق دو طرفه است، برای آنکه هم استاد و هم دانش‌پذیر با آرامش کامل مسیر یادگیری و آموزش سئو را طی کنند.
 • از مزایا و تفاوت‌های دوره تدریس خصوصی سئو مجموعه ما می‌توان به این مورد مهم اشاره کرد، در این دوره خبری از صحبت درباره مباحث کلیشه‌ای و تکراری نیست. البته با توجه به میزان توانایی و دانش دانش‌پذیر به همه مباحث اشاره می‌شود، اما تمرکز بیشتر روی مسایلی است که دانش‌پذیر نیاز به دانستن آن‌ها دارد.

چه کسانی می توانند در دوره آموزش خصوصی سئو پورفیض شرکت کنند؟

همه دارندگان کسب و کارها که بارها و بارها در اینجا به آن‌ها اشاره کردیم، می‌توانند در دوره آموزش خصوصی سئو شرکت کنند. اما مبحث سئو تنها مختص آن‌ها نیست، برخی دیگر از رشته‌های مرتبط با آن نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند. افرادی مثل:

 • محتوا نویسان
 • توسعه‌دهندگان وب
 • صاحبان مشاغل
 • مدیران بازاریابی
 • افرادی که به دنبال یک شغل اینترنتی و فریلنسری هستند
 • و البته کسانی که دوست دارند سئوکار شوند (اگر به سئوکار شدن علاقه داشته باشید می‌توانید در دوره خصوصی سئو شرکت کنید و آن را صفر تا صد بیاموزید و اجرا کنید)

ما دلیل داریم برای مطرح کردن هر کدام از گروه‌های شغلی بالا. محتوا مهم‌ترین نقش را در پیشبرد اهداف سئو ایفا می‌کند، به همین دلیل هم برای محتوانویسانی که قصد درآمدزایی بیشتر داشته باشند، شرکت در دوره تدریس خصوصی سئو را پیشنهاد می‌کنیم.

از آنجایی که توسعه‌دهندگان وب بخش مهمی از راه‌اندازی سایت را به عهده دارند، داشتن دانش سئویی به آن‌ها کمک می‌کند تا در کنار سئوکاران راحت‌تر کار کنند. به زبان ساده‌تر بیشتر همدیگر را درک کنند. صاحبان مشاغل هم که بارها به این موضوع اشاره کردیم، هر کسب و کار اینترنتی نیاز به سئو برای پیشبرد اهداف بازاریابی و به دست آوردن بازار فروش بیشتر نیاز دارد.

مدیران بازاریابی هم نیاز دارند که مباحث سئو را بدانند. آن‌ها همان کسانی هستند که می‌توانند استراتژی‌های سفارشی برای کسب و کار خود یا دیگران بچینند.

دسته پنجم و ششم هم کسانی هستند که با دنیای جذاب سئو و بازاریابی دیجیتال آشنا شده‌اند و دوست دارند عنوان سئوکار را از آن خود کنند. البته یکی از مزایای این شغل هم امکان انتخاب نحوه کار است. کار به صورت تمام وقت یا فریلنسری.

با گذراندن دوره آموزش خصوصی سئو چه مهارت هایی به دست می آورید؟

دانش‌پذیرانی که در این دوره شرکت می‌کنند، موفق به کسب مهارت‌های زیر خواهند شد:

 • سئو دقیقا چیست و اصلا برای چه چیزی به وجود آمده؟!
 • کار با برخی ابزارهای سرچ کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کسب و کار (تحقیق کلمات کلیدی)
 • نحوه تحلیل رقبا
 • یادگیری سئوی داخلی یا on page
 • بهترین شیوه‌های تولید محتوا مطابق با استانداردهای سئو (نوشتن محتواهایی که علاوه بر گوگل، کاربرپسند باشد)
 • کار کردن با ابزارهای تحلیل سایت مثل سرچ کنسول، آنالیتیکس
 • تحلیل تکنیکال سایت خود یا دیگران
 • توانایی کار با ابزارهای سایت‌های ماز و ahrefs
 • راه‌اندازی کمپین‌های رپورتاژ آگهی و ترفندهای سئوی off page

۳۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام قبل از آموزش سئو باید حتما طراحی سایت بلد باشیم؟

  پاسخ
  • سلام و درود داشتن علم طراحی سایت پیش‌نیاز یادگیری سئو نیست، اما دانستن آن به سئو کمک زیادی می‌کند. برای شروع دیدن آموزش سئو فقط نیاز هست که کار با وردپرس را حداقل به صورت مقدماتی بدانید. اگر هم نمی‌توانید با وردپرس کار کنید در دوره آموزش خصوصی سئو پورفیض ابتدا به شما کار با وردپرس آموزش داده می‌شود و بعد از آن سئو به شما یاد داده خواهد شد. در صورت علاقه شما به طراحی سایت هم، آموزش طراحی سایت با وردپرس به صورت حرفه‌ای به شما داده می‌شود که کمک زیادی به سئو می‌کند.

   پاسخ
 • تضمینی در انجام سئو بعد از دوره وجود داره؟

  پاسخ
  • سلام و درود تضمین این دوره این هست که شما به علاوه یاد گرفتن مباحث فنی سئو و آموزش به صورت پروژه محور، بهتون یاد داده میشه که چطور یک رزومه قوی برای خودتون درست کنید و اینکه چطور در شرکت های معتبر به عنوان کارشناس سئو استخدام بشید و اینکه چطور پروژه سئو بگیرید و قرارداد ببندید. اینکه شما چگونه از موارد یاد داده شده استفاده می کنید و چقدر آن‌ها را تمرین می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد. همچنین پشتیبانی بعد از دوره برای رفع سوالات و اشکالات شما تضمین دیگر تدریس خصوصی سئو پورفیض هست.

   پاسخ
 • سلام میشه لطفا بگید آموزش سئو وردپرس در این دوره داده می شود؟

  پاسخ
  • سلام و درود حسن عزیز، بله اصول سئو کلی به شما یاد داده خواهد شد که شامل سئو هر CMS از جمله وردپرس هم میشه. علاوه بر اون به این دلیل که بیشتر از ۹۰% دوستان از وردپرس استفاده می کنند قسمتی از دوره به کار با پلاگین های مورد نیاز برای سئو و کانفیگ اون ها، اختصاص داده خواهد شد.

   پاسخ
 • جلسات به صورت حضوری برگزار میشن یا آنلاین؟

  پاسخ
 • سلام من سئو را تا حدی بلد هستم اما می خواهم حرفه ای شوم آیا این آموزش به درد من می خورد؟

  پاسخ
 • بسیار عالی بود جناب پورفیض ممنونم از آموزش خوبتون با این که تعطیلات عید بود ولی بخاطر محدودیت زمانی که داشتم و فقط این تایم برام مقدور بود برام آموزش گذاشتید.
  آموزش خصوصی سئو آقای پورفیض را به شدت پیشنهاد می کنم تجربه بالایی در این زمینه دارن…

  پاسخ
 • در این دوره سئو خاکستری هم آموزش داده میشه؟؟

  پاسخ
  • سلام و درود
   بله تکنیک‌هایی از سئو کلاه خاکستری و حتی سئو کلاه سیاه به شما آموزش داده خواهد شد که در جریان باشید که چه کارهایی رو با حساسیت بیشتر و چه کارهایی رو در سئو اصلا انجام ندید. تمرکز اصلی این دوره بر روی سئو کلاه سفید هست.

   پاسخ
 • با آموزش سئو برای تیم عصر مو باعث شدید استراتژی سئو را بهبود دهیم و محتواهای قبل را طبق استانداردهای درست بروزرسانی کنیم. خیلی زود نتیجه گرفتیم. ممنونم از شما آقای پورفیض

  پاسخ
 • سلام من می خوام از صفر صفر شروع کنم و آشنایی درباره سئو ندارم و فقط میدونم بازار کار خوبی داره. این دوره برای من مفیده؟

  پاسخ
  • سلام و درود
   در جلسه اول درک شما از سئو برآورد میشه و از همونجا به شما آموزش داده میشه. اگر نیاز بود کار با پنل وردپرس و مواردی که برای تبدیل شدن به متخصص سئو نیاز دارید هم در دوره خصوصی سئو به شما یاد داده میشه.

   پاسخ
 • من تا حدی در مورد سئو می دونم الان به عنوان نیرو سئو یه جا استخدام شدم میخوام در حد حرفه ای یاد بگیرم. آنلاین بخواین برام آموزش بزارید چند جلسه طول میکشه؟

  پاسخ
  • سلام و درود
   دوست عزیز بعد از جلسه اول دانش شما از سئو برآورد میشه و بعد از اون مشخص میشه که چند جلسه برای حرفه ای شدن نیاز دارید. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   پاسخ
 • سلام میخواستم بپرسم امکانش هست با یکی از دوستانم با هم دوره خصوصی سئو را شرکت کنیم؟

  پاسخ
 • farnaz shaghayegh
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ ۱۱:۵۵

  سلام جناب پورفیض من ایران نیستم آموزش سئو برای من هم انجام میشه؟

  پاسخ
 • سلام دوره سئو خصوصیو به صورت فشرده نیاز دارم.چقدر زمان میبره

  پاسخ
  • سلام و درود
   سئو از فاکتورها و موارد زیادی تشکیل شده و امکانش نیست که به عنوان مثال در دو یا سه جلسه شما به کل مباحث سئو مسلط بشید. اما شما تماس بگیرید، ببینم سطح تسلطتون چقدره راهنماییتون کنم

   پاسخ
 • رزیتا غلامی
  ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ ۱۳:۱۴

  سلام من برای روزهای تعطیل میخوام این آموزشو امکانش هست؟

  پاسخ
 • امیدوارم
  ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ ۱۶:۵۲

  حدودا چقدر طول میکشه یاد بگیرم؟

  پاسخ
  • سلام و درود
   مدت زمان یادگیری سئو به میزان اطلاعات اولیه از سئو و انجام تمرین ها و تسک های گفته شده در آموزش ها بستگی دارد. اما در مجموع حدود یک ماه و نیم که این زمان با توجه به شرایط می تواند بیشتر یا کمتر شود.

   پاسخ
 • دیجیتال مهیار
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ ۰۹:۵۹

  سایت من محتوا زیاد داره اما رتبه خوبی ندارن توی هیچ کلمه ای. در این دوره بهم آموزش میدین که چجوری یه کاری کنم اینا رتبه بگیرن؟

  پاسخ
  • سلام و درود
   تعداد بالای محتوا، دلیلی بر رتبه خوب آن‌ها در نتایج جست و جو نمی‌شود. فاکتورهای زیادی از جمله کیفیت محتوا، سرعت سایت، ui و ux خوب، لینک سازی داخلی و خارجی قوی، کیورد ریسرچ قوی، استراتژی سئو درست و اصولی با توجه به زمینه کسب و کار و بسیاری موارد دیگر وجود دارند که اگر رعایت نشوند، نمی‌توانید نتیجه خوبی از نظر سئو بگیرید. برای این مورد پیشنهاد می‌شود محتوای داخل این صفحه و خصوصا سرفصل‌های آموزش خصوصی سئو را مطالعه کنید و در صورت تمایل برای آموزش، تماس بگیرید.

   پاسخ
 • ممنونم آقای پورفیض آموزش بسیار با کیفیت و جذاب بود خصوصا استفاده از تجربیاتتون خیلی منو جلو انداخت

  پاسخ
  • سلام و درود
   خواهش می کنم خانم نخل زاده مرسی که نظرتون رو با من و بقیه به اشتراک گذاشتید. امیدوارم کار توی شرکت جدید براتون خوش یمن باشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست