سئو سایت سالن ناخن؛ نکات مهم و طلایی

سئو سایت سالن ناخن از جمله خدماتی است که آکادمی پورفیض می‌تواند برای شما انجام دهد. میزان سرچ در حوزه زیبایی و ناخن، افزایش یافته و با توجه به رقابتی بودن، باید روی ایجاد یک استراتژی سئو و بهینه‌سازی حرفه‌ای که سایت را به نتایج برتر گوگل برساند، کار شود. در اینجا آموزش می‌بینید که چگونه سئوکاران سایت مخصوص سالن ناخن را بهینه می‌کنند.

سئو سایت سالن ناخن

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

بهینه سازی یا همان سئو سایت سالن ناخن با توجه به اینکه امروزه بیشتر افراد به ظاهر خود اهمیت می‌دهند، مهمی تلقی می‌شود؛ زیرا ما در عصری زندگی می‌کنیم که دستیابی به هر نوع خدماتی در فضای اینترنت امکان‌پذیر است. حالا تصور کنید که در این استقبال مردم از دریافت خدمات و دسترسی به نزدیک‌ترین سالن زیبایی، شما به عنوان یک مدیر سالن که وب‌سایت هم دارید، چه کاری باید انجام دهید.

بله درست متوجه شده‌اید، چه در ایام تعطیلات باشیم و چه در زمان معمولی، میزان سرچ کاربران در حوزه زیبایی با افزایش چشمگیری روبه‌رو شده است. برای به دست آوردن مشتریان بالقوه، شما باید به عنوان مدیریت هوشمندانه عمل کنید. یعنی اگر کسب و کار شما به صورت وب ارائه داده می‌شود، پس حتما باید فکری به حال سئو سایت ناخن خود کنید.

هر چند که مجموعه و آکادمی سئو پور فیض اینجاست تا به شما کمک کند و بهینه سازی سایت سالن ناخن خود را به او بسپارید؛ اما برای آشنایی بیشتر شما با این حوزه مهم و کم هزینه به نسبت تبلیغات کلیکی گوگل، در ادامه قصد داریم، فرآیند را به صورت آموزشی کوتاه در اختیار شما قرار دهیم.

فهرست مطالب:

 • آموزش سئو سایت سالن ناخن
 • چرا بهینه سازی سایت سالن ناخن مهم است؟
 • سخن پایانی
 • سوالات متداول

آموزش سئو سایت سالن ناخن

این راهنمای جامع و کاربردی به شما کمک می‌کند تا آموزش سئو سایت سالن ناخن را دریابید. با انجام این کارها، سایت شما در مدت زمانی معمولی و مشخص شده، می‌تواند به نتایج اولیه گوگل برسد. این راهنما همه بخش‌های بهینه‌سازی یعنی از تدوین استراتژی سئو تا اجرا را پوشش می‌دهد.

بهترین روش های سئو سایت سالن ناخن

مطمئن شوید که NAP های سالن ناخن شما درست هستند

NAP همان مخفف نام، آدرس و شماره تلفن است. چرا باید به این موضوع اهمیت دهید؟! گوگل دوست دارد که اطلاعات کسب و کار خود را درست وارد کنید. این باعث می‌شود تا الگوریتم های گوگل به سایت شما اعتماد کرده و در واقع همان جاییست که شما آدرس آن را درج کرده‌اید.

برای سئو سایت سالن ناخن خود باید مطمئن شوید که یک صفحه اختصاصی NAP خود را لیست کرده‌اید و آن در بخش فوتر سایت شما نمایش داده می‌شود. NAP باید در صفحه از سایت شما سازگار باشد و منظم نمایش داده شود. این یک راه آسان و ارزان برای بهینه سازی سایت شما و به دست آوردن ترافیک ارگانیک است.

مطمئن شوید که NAP های سالن ناخن شما درست هستند

اطمینان از سازگار بودن سایت با موبایل

با توجه به اینکه بیش از نیمی جستجوهای کاربر در موبایل انجام می‌شود، اطمینان از سازگار بودن سایت در صفحه موبایل اهمیت فراوانی دارد. ریسپانسیو بودن سایت در موبایل برای بهینه سازی سایت سالن ناخن مهم است؛ زیرا به بهبود تجربه کاربری کمک می‌کند و این از نظر موتورهای جستجو ارزشمند است. برای آشنایی کامل با الگوریتم های گوگل، موبایل فرست ایندکس و موبایل فرندلی کلیک کنید.

گوگل یک ابزار تست رایگان برای موبایل فرندلی بودن سایت دارد. متخصص سئو می‌تواند با وارد کردن، URL می‌تواند دریابد که آیا سایت ریسپانسیو است یا خیر. البته راه دیگر برای بهینه سازی سایت این است که مطمئن شوید سرعت سایت شما، ایده‌آل است و در سریع‌ترین زمان ممکن به کاربر پاسخ می‌دهد. برای آنکه سریع‌تر کاربر را به خواسته‌اش برسانید، بهتر است که کارهای زیر را انجام دهید:

 • Compress تصاویر
 • از افزونه‌های زیادی استفاده نکنید.
 • از یک سریع استفاده کنید.

اطمینان از سازگار بودن سایت با موبایل

برای کسب و کار خود در گوگل پروفایل ایجاد کنید

ثبت‌نام یک سالن ناخن در گوگل، اولین گام ضروری و اساسی در تدوین استراتژی بهینه‌سازی آن است. با توجه به ادعای ماز، سایت‌هایی که در گوگل بیزینس اکانت ساخته‌اند، سریع‌تر می‌توانند به نتایج برتر گوگل دست یابند. ساخت اکانت من در گوگل، باعث بهبود سئو محلی می‌شود. زمانیکه کاربران در نزدیکی شما به دنبال سالن ناخن معتبر باشند، می‌توانند به سایت و آدرس شما برسند.

برای کسب و کار خود در گوگل پروفایل ایجاد کنید

نظرات را دریافت و به همه آن ها پاسخ دهید

یکی دیگر از روش‌های سئو سایت سالن ناخن، دریافت نظرات کاربران و پاسخ به آن‌هاست. بررسی و ارائه نظرات توسط کاربران، باعث بهبود حضور آنلاین و افزایش جذب مشتریان می‌شود. همچنین می‌تواند سالن و تجارت شما را معتبر جلوه دهد و این به گوگل ثابت می‌کند که مردم سایت شما را دوست دارند. معمولا بیش از ۸۰ درصد از کاربران، پیش از خرید محصول و دریافت خدماتی به بررسی و رتبه‌بندی‌ها نگاه می‌کنند.

شما به عنوان دارنده یک وب‌سایت، باید به نظرات منفی هم پاسخ دهید. حتی پاسخگویی به کامنت‌های منفی نیز می‌تواند به بهینه‌سازی محلی سایت کمک کند.

نظرات را دریافت و به همه آن ها پاسخ دهید

انتخاب کلمات کلیدی هدفمند

کلمات کلیدی هدفمند، مجموعه‌ای از کیووردها هستند که کار کردن روی آن‌ها به افزایش ترافیک و دیده شدن بیشتر سایت منجر می‌شود. از منظر سئو، این‌ها کلماتی هستند که افراد با آن‌ها وارد موتورهای جستجوی خواهند شد. برای آشنایی کامل با نحوه تحقیق کلمات کلیدی کلیک کنید.

یک ابزار مفید برای تحقیق کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار مثل سالن ناخن، KWFINDER است. سئوکار با وارد کردن موضوع، می‌تواند بهترین کلمات کلیدی هدف را بیابد و برای تولید محتوای بهینه اقدام کند. یک روش سئو سایت سالن ناخن این است که حتما بین کلمات کلیدی کوتاه و لانگ تیل تعادل برقرار کنید.

انتخاب کلمات کلیدی هدفمند

کلمات کلیدی خاص را در صفحات جداگانه استفاده کنید

پس از آنکه کلمات کلیدی خاص و هدفمند را یافتید، اکنون می‌توانید برای هر کدام از آن‌ها صفحه ایجاد بسازید و با ایجاد محتواهای مرتبط از آن‌ها استفاده کنید. بهتر است که در ابتدا روی کلمات کلیدی با سختی متوسط کار کنید. این یک استراتژی تولید محتوا قدرتمند است که باعث به دست آوردن نتایج جستجوی ارگانیک می‌شود و همچنین باعث پیشی گرفتن سایت سالن ناخن شما از رقبا خواهد شد.

کلمات کلیدی خاص را در صفحات جداگانه استفاده کنید

برای سالن ناخن لندینگ پیج های متفاوت بسازید

هدف از بهینه سازی سایت سالن ناخن این است که به گوگل نشان دهید، سایت شما معتبر است. برای ایجاد اعتماد بیشتر می‌توانید برای هر یک از خدمات سالن خود، یک صفحه فرود یا لندینگ پیج جداگانه با استفاده از کلمه کلیدی هدف و مورد جستجوی کاربر بسازد. این باعث افزایش ترافیک و دید سایت شماست. شما با ایجاد تجربه کاربری مفید، ظرفیت سئو سایت خود را چندین برابر می‌کنید.

برای سالن ناخن لندینگ پیج های متفاوت بسازید

بهینه سازی تگ عنوان

برای سئو سایت سالن ناخن خود می‌توانید از بهینه سازی تگ عنوان نیز استفاده کنید. هر صفحه از سایت شما باید یک تگ عنوان جداگانه داشته باشد. بهتر است که در اینجا نیز از کلمه کلیدی اصلی خود استفاده کنید. پیروی از این مراحل به شما کمک می‌کند تا یک روند بهینه‌سازی درست را برای سالن ناخن خود در پیش بگیرید. برای آشنایی کامل با متا تایتل و متا دیسکریپشن کلیک کنید.

تگ عنوان یکی از بخش‌های مهم سئو محتوا است که به افزایش نرخ کلیک سایت شما کمک می‌کند. بهتر است از برچسب‌هایی مثل «بهترین و برترین»، «اعداد و تاریخ» برای جذب بیشتر مخاطبان استفاده کنید. تجربه مشاور سئو متعدد نشان داده که استفاده از کلمات کلیدی دم بلند در این بخش نیز موثر است و مخاطبان را بیشتر جلب می‌کند.

بهینه سازی تگ عنوان

توضیحات متا را بهینه کنید

توضیحات متا سایت سالن ناخن شما باید بهینه و گویای فعالیت شما باشد. این بخش برای سئو داخلی و درون صفحه سایت شما مهم است. این یکی از بهترین و آخرین فرصتی است که می‌توانید توجه مخاطبان را به سایت خود جلب کنید؛ بنابراین شما می‌توانید در این بخش با نوشتن توضیحات جذاب، کاربر را جذب و وادار به کلیک کنید.

بهتر است در این بخش، کلمه کلیدی را به کار ببرید و به مزایای سالن خود اشاره کنید. به عنوان مثال، در این بخش می‌توانید تکنسین‌های ناخن خود را دارای مجوز، حرفه‌ای و آموزش دیده بیان کنید. نکته اصلی این است که در بخش توضیحات متای صفحات، به وجوه تمایز سالن خود به نسبت رقبا اشاره کنید.

توضیحات متا را بهینه کنید

تصاویر سایت خود را بهینه کنید

یکی دیگر از کارهایی که باید برای سئو سایت سالن خود انجام دهید این است که تصاویر را بهینه کنید. بی تردید، یکی از مهمترین بخش‌هایی که باید به آن توجه کنید، عکس است. به هر حال یک سالن ناخن باید برای جذب مشتریان بیشتر، از نمونه کارهای خود عکس داشته باشید. برای آنکه عکس‌های نمونه را در سایت خود انجام دهید، باید حتما آن‌ها را بهینه کنید. یعنی حجم عکس‌ها استاندارد باشد و به سرعت لود سایت لطمه نزند. هر عکسی که در صفحات مختلف سایت خود قرار می‌دهید، باید دارای تگ alt باشد. این تگ در حقیقت یک روش برای توصیف عکس برای موتورهای جستجو و به دست آوردن ترافیک ارگانیک بیشتر است. برای آشنایی کامل با سئو عکس کلیک کنید.

تصاویر سایت خود را بهینه کنید

لینک سازی درست و بهینه

بهترین روش برای ایجاد ارتباط بین صفحات مختلف سایت، لینک داخلی است. یعنی شما با استفاده از انکرتکست‌های مختلف به صفحات مختلف سایت خود لینک دهید و ارتباط ایجاد کنید. برای آنکه از سایت‌های مختلف لینک دریافت کنید و به دامنه سایت خود ارتباط ببخشید، باید برای لینک سازی خارجی سایت خود، برنامه‌ریزی کنید. بک لینک‌ها، سیگنال‌های سایت شما را تقویت می‌کنند و سرنخ‌های بیشتری درباره کسب و کار و سالن ناخن شما در اختیار گوگل قرار می‌دهند. برای آشنایی کامل با لیک سازی، لینک داخلی و لینک خارجی کلیک کنید.

لینک سازی درست و بهینه

چرا بهینه سازی سایت سالن ناخن مهم است؟

در دنیای امروز، مردم دائما برای دسترسی به هر خدماتی دست به موبایل، تبلت یا کامپیوتر می‌شوند؛ بنابراین برای به دست آوردن این بازار آنلاین، به ویژه در حوزه زیبایی، باید روی سئو سایت سالن خود کار کنید. مهم‌تر اینکه شما می‌توانید، با روند بهینه‌سازی درست و اصولی، این ترافیک ارگانیک را روانه سایت خود کنید. هرچند که بهتر است انجام این کار را به افراد ماهر بسپارید. تیم سئو پورفیض این کار را برای شما به بهترین شیوه ممکن انجام می‎‌دهند.

چرا بهینه سازی سایت سالن ناخن مهم است؟

سخن پایانی

سئو سایت سالن ناخن با توجه به استقبال افراد از فضای آنلاین بسیار مهم است؛ زیرا این هم نوعی خدمات است که امروزه میزان جستجوی گسترده‌ای دارد. شاید درک بهینه‌سازی موتورهای جستجو، دشوار باشد، اما با تمرین و تکرار مداوم و یادگیری روند آن، می‌توانید از این شیوه‌ها برای ارتقای سایت خود استفاده کنید.

یکی از خدماتی که می‌توانید از آکادمی سئو پورفیض دریافت کنید، بهینه سازی سایت سالن ناخن است. این مجموعه، روند سئو را در مدت زمان مشخص با هدف افزایش ترافیک، مشتریان و نرخ تبدیل به انجام می‌رساند.

سوالات متداول درباره سئو سایت سالن ناخن

 1. آیا سئو سایت سالن ناخن ضروری است؟

بله؛ با توجه به اینکه استقبال کاربران از فضای اینترنت روز به روز در حال افزایش است، یک سالن ناخن باید برای به دست آوردن ترافیک ارگانیک، سئو را جدی بگیرید.

 1. برای بهینه سازی سایت سالن ناخن چه کارهایی باید انجام دهیم؟

در ابتدا باید به تحقیق کلمات کلیدی پر جستجو پرداخت؛ سپس لندینگ پیج‌های متفاوت برای هر خدمات خود بسازید، محتوای مرتبط ایجاد کنید.

 1. آیا ریسپانسیو بودن سایت سالن ناخن در موبایل، روی سئو تاثیر دارد؟

بله؛ امروزه بیش از ۵۰ درصد کاربران از موبایل برای دریافت خدمات استفاده می‌کنند. مسلما ریسپانسیو بودن سایت شما در موبایل به بهبود تجربه کاربری کمک می‌کند و این روی سئو سایت سالن ناخن تاثیر می‌گذارد.

 1. آیا بهینه سازی سایت سالن ناخن، نیاز به لینک بیلدینگ دارد؟

بله؛ برای آنکه روند سئو سایت خدماتی شما به نتیجه بهتری برسد، باید یک استراتژی مناسب لینک بیلدینگ هم داشته باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

علی والا واردات از چین

686 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست