سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام

اگر می‌خواهید در فروشگاه خود فروش بیشتری داشته باشید، و عملکرد بهتری در سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام خود تجربه کنید باید دید خود را درباره گوگل تغییر داده و به نحوی تازه عمل کنید. برای انجام این کار، شروع به استفاده از بهترین شیوه‌های سئو کنید و تلاشی هدفمند برای پیشرفت در گوگل انجام دهید.

این کار آنقدرها هم که به نظر می‌رسد سخت نیست. با بررسی و تحقیق دقیق، می‌توانید تکنیک‌هایی را پیاده‌سازی کنید که ترافیک موتورهای جستجوی شما سر به فلک بکشند و به شما شانس فروش بیشتر را بدهد.

نحوه سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

اگر یک سایت فروش خدمات اینستاگرام دارید، حتما می‌خواهید فروشتان را افزایش دهید و به دنبال سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام هستید. سئو معمولا به عنوان یک راه عالی برای افزایش دادن ترافیک وب شناخته می‌شود و در واقع چالش اول و اصلی در بازاریابی وب‌سایتشما به حساب می‌آید.

از آنجا که هرچه رتبه شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو بهتر باشد، فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد. شما علاوه بر تلاش برای بهبود عملکرد سایت خود، باید مخاطب را تشویق به خرید بیشتر از محصولات خود کنید. ما در این مطلب استراتژی سئوی دقیقی را که هدفشان فروش بیشتر در سایت شماست برایتان جمع آوری کرده‌ایم.

البته آکادمی سئو پورفیض اینجاست تا به شما برای سئو سایت فروش فالوور و لایک اینستاگرام کمک کند. آنچه که در ادامه خواهید خواند:

  • آموزش سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام
  • سخن پایانی
  • سوالات متداول

آموزش سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام

آموزش سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام شامل موارد بسیاری می‌شود که باید تمام آن‌ها را مد نظر داشته و لحاظ کنید. در ادامه اصلی‌ترین اقداماتی که باید در راستای سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام خود انجام دهید را با توضیحی مختصر و مفید ذکر کرده‌ایم.

آموزش سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام

۱. تحقیق کلمات کلیدی

همانطور که احتمالاً می‌دانید، بزرگترین راز موفقیت در سئو این است که مطمئن شوید کلمات کلیدی مناسبی را هدف قرار می‌دهید. انواع و روش‌های بسیاری برای تحقیق درباره کلمات کلیدی وجود دارند که باید سعی کنید بهترین آن‌ها را به کار گیرید. برای اینکه بتوانید مشتریان را به سایت خود بکشانید و آن‌ها را به خرید سوق دهید، بهتر است به سراغ کلمات کلیدی متفاوت‌‌تر بروید.

برای این کار نیازی نیست وقت خود را برای جذاب بودن کلمات کلیدی تلف کنید، این نوع ترافیک معمولا هدفمند و خرید محور نخواهد بود. بلکه کلمات کلیدی خاصی را جستجو کنید که فالوور، لایک و خدماتی که می‌فروشید را هدف قرار می‌دهند.

برای آشنایی کامل با تحقیق کلمات کلیدی کلیک کنید.

برای انجام این کار می‌توانید به سایت‌هایی که در این راستا وجود دارند، بروید. این وب‌سایت‌ها به شما این امکان را می‌دهند که کلمات کلیدی را ببینید و بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. نکته بعدی این است که قرار دادن یک کلمه کلیدی در یک صفحه خوب است، آیا بهتر است آن را در بیش از یک صفحه قرار ندهید.

متاسفانه این کار به گوگل پیغام می‌دهد که هر دو صفحه را با یک کلمه کلیدی رتبه‌بندی کند و شما با این کار در واقع اعتبار هر دو صفحه را از دست خواهید داد. در عوض، باید از یک کلمه کلیدی جداگانه برای هرکدام از خدماتتان استفاده کنید. مطمئن شوید که هر یک از آن‌ها متفاوت هستند تا گوگل به این خطا نیفتد و بتواند تشخیص دهد کدام کلمه کلیدی را باید برای هر صفحه هدف قرار دهد.

تحقیق کلمات کلیدی

کلمات کلیدی رقیب را پیدا استفاده کنید

همانطور که می‌دانید به احتمال زیاد رقبای شما در کلماتی رتبه بندی شده‌اند که شما هنوز به آن‌ها فکر هم نکرده‌اید. برای پیدا و استفاده کردن از این کلمات کلیدی، می‌توانید یک جستجوی ساده در گوگل انجام دهید و ببینید که رقبا با چه کلماتی در صفحات و لینک‌های اول هستند. برای بهبود نتایج سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام خود، از کلمات کلیدی رقیب در توضیحات محصول خود استفاده کنید.

۲. بهینه‌سازی صفحات محصول

بر کسی پوشیده نیست که یکی از کلیدهای بهبود نتایج سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام در گوگل، بهینه‌سازی هر صفحه‌ای است که می‌خواهید برای آن به رتبه بندی‌های بهتری دست پیدا کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار بهینه‌سازی صفحه‌ی فروش هر محصول و یا خدمت است.

باید بدانید و توجه کنید که اگر یک فروشگاه دارید اما صفحات محصول خود را بهینه نمی‌کنید، در واقع بسیاری از مزایای سئو را از دست می‌دهید. به همین دلیل در این بخش برخی از اصول اولیه بهینه‌سازی صفحات را به شما آموزش می‌دهیم تا در نتایج گوگل بالاتر ظاهر شوید و فروش بیشتری داشته باشید.

بهینه سازی صفحات محصول

بهینه سازی تصاویر

یکی از روش‌های نادیده گرفته شده برای بهبود نتایج در گوگل، بهینه سازی تصاویر است. راه‌های محدودی برای انجام این کار وجود دارد. ساده‌ترین آن‌ها اضافه کردن برچسب‌های Alt به هر عکس است. این یک راه ساده برای نشان دادن کلمات کلیدی در تصاویر در صفحه محصول شماست. راه دیگر برای انجام این کار این است که نام تصاویر روی سرور خود را تغییر دهید. با تغییر نام تصاویر خود و افزودن تگ‌های alt، می‌توانید نتایج خود را در گوگل بهبود بخشید.

برای آشنایی کامل با سئو عکس کلیک کنید.

تنهاچند ابزار ساده در سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام هستند که می‌توانند پیشرفت‌های بزرگ برای شما به همراه داشته باشند و میزان فروش شما را تا حد زیادی افزایش دهند. بقیه‌ی عملکردهای سئو در کنار هم و طی زمان نتیجه بخش خواهند بود.

برای مثال بهتر است که از کلمات کلیدی در عنوان محصولات خود استفاده کنید. با وجود اینکه این تنها عامل رتبه‌بندی در گوگل نیست، اما باز هم آنچه در عنوان محصول خود می‌نویسید، یکی از راه‌هایی است که به گوگل بگویید چه چیزی می‌فروشید و باید شما را به چه کسانی نشان دهد. برای گرفتن بهترین نتیجه، اطمینان حاصل کنید که توضیحات محصول با عنوان آن مرتبط هستند. حتما از اصلی‌ترین کلمات کلیدی در هر دو استفاده کنید.

بهینه سازی تصاویر

توضیحات محصول را با محتوای طولانی بهینه کنید

تحقیقات انجام شده در مورد فاکتورهای رتبه بندی گوگل بارها و بارها نشان داده‌اند که گوگل محتوای طولانی را ترجیح می‌دهد. برای انجام این کار، جزئیات متعددی را در هر توضیح درج کنید. هدف شما باید رسیدن به حداقل ۵۰۰ کلمه باشد. علاوه بر آن می‌توانید نظرات و پارامترهای دیگری را اضافه کنید تا آن را به ۱۰۰۰ کلمه هم برسانید.

کلمات کلیدی LSI را در محتوا به کار گیرید

ممکن است فکر کنید گوگل فقط به کلمه کلیدی که شما استفاده کرده‌اید توجه می‌کند، اما اینطور نیست. یک نوع کلمه کلیدی مخفی وجود دارد که باید به آن نیز توجه داشت. این کلمات کلیدی مخفی که آن‌ها را Latent Semantic Indexing  یا کلمات کلیدی LSI می‌نامند اساساً کلمات مربوط به محصول و یا خدماتی هستند که شما ارائه کرده‌اید. این کلمات به گوگل می‌گویند که چه نوع محصولی دارید. پس گنجاندن چند کلمه کلیدی LSI در توضیحات محصول و خدماتتان راهی عالی برای اطلاع رسانی دقیق به گوگل درباره آنچه ارائه می‌دهید، است.

برای آشنایی کامل با کلمات کلیدی LSI کلیک کنید.

شاید برایتان سوال باشد که کلمات کلیدی LSI را از کجا باید پیدا کنید؟ اگر در گوگل عبارت ” آموزش سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام” را جستجو کنید، لیستی از کلمات و جملات را در پایین مشاهده می‌کنید. این‌ها همان کلمات کلیدی LSI هستند.

LSI به کارگیری کلمات کلیدی

از URL‌های هدفمند استفاده کنید

بسیاری از موفقیت‌ها در سئو از عوامل و اقدامات کوچک ناشی می‌شوند. یکی از این عوامل گنجاندن کلمه کلیدی مورد نظر شما در URL است. درست است که یک URL غنی از کلمات کلیدی، یک صفحه بدون رتبه را به رتبه اول گوگل نمی‌رساند، اما می‌تواند به صفحه‌ای که قبلاً به رتبه‌ای خوب رسیده است مزایایی بدهد. برای انجام این کار یک URL بسازید که حاوی کلمه کلیدی اصلی مورد نظر شما باشد. برای مثال اینستاگرام، فالوور و یا لایک.

۳. ساخت و دریافت لینک‌های با کیفیت

مهم نیست محتوای شما چقدر خوب است، گوگل برای بک لینک‌ها بیشتر از هر چیز دیگری ارزش قائل است. داشتن روندی که بهترین لینک سازی خارجی را برای سایت شما به ارمغان آورد، فوق‌العاده مهم است. برای داشتن لینک‌های با کیفیت در روند سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام باید چند کار انجام دهید. محتوای با کیفیتی بنویسید و تمام تلاش خود را برای به دست آوردن لینک‌های کلاه سفید به آن صفحات به کار گیرید. از آن صفحات به محصولات لینک داده و اهمیت آن‌ها را برای گوگل افزایش دهید.

برای آشنایی کامل با لینک سازی – لینک خارجیلینک داخلی کلیک کنید.

بهترین کار این است که محتوای با کیفیتی بنویسید که مردم بخواهند به آن لینک دهند. مهم نیست که چه چیزی می‌فروشید، باید بتوانید محتوای مفیدی در مورد آن بنویسید. چیزی که خسته کننده نباشد و هرکسی بخواهد آن‌ را بخواند. قطعا نوشتن چنین محتوایی آسان نیست و به همین دلیل است که تولید محتوای مرتبط موثرترین و دشوارترین تاکتیک در سئو شناخته می‌شود.

شاید برایتان سوال شده باشد که چگونه می‌توان محتوای مفیدی نوشت؟ دو راه برای انجام این کار وجود دارد. یکی این که محتوایی بنویسید که عمدتاً به چیزی که می‌فروشید نامرتبط است و دیگری برعکس. استراتژی اول یک مزیت بزرگ دارد، در این روش می‌توانید در مورد موضوعات مختلفی بنویسید و به طور کلی دستتان در تولید محتوا باز خواهد بود. همچنین این نوع مقاله می‌تواند بسیار محبوب باشد. از آنجایی که ربطی به محصول شما ندارد، آنچنان تبلیغاتی به نظر نمی‌رسد و می‌تواند در جلب اعتماد مخاطب به خوبی عمل کند.

با گرفتن بک لینک با این نوع محتوا، به گوگل نشان می‌دهید که سایتتان دارای محتوای ارزشمندی است و کاربران آن را جالب می‌دانند. این پیام به رتبه‌بندی کلی سایت شما کمک بسیاری می‌کند. در نوع دوم، محتوا ارتباطی کامل با محصولات شما دارد. این ارتباط می‌تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم باشد.

ساخت و دریافت لینک های با کیفیت

۴. افزایش سرعت وب سایت

گوگل در مورد اکثر فاکتورهای رتبه‌بندی محرمانه عمل می‌کند. با این حال، چند عامل آنقدر مهم هستند که گوگل به صراحت اعلام کرده است که تعیین کننده موفقیت یک سایت به حساب می‌آیند. یکی از این عوامل سرعت بارگذاری شدن سایت است.

برای آشنایی کامل با افزایش سرعت سایت کلیک کنید.

سرعت سایت به قدری مهم است که گوگل ابزاری اختصاصی برای کمک به مالکان در جهت بهبود زمان بارگذاری‌شان ایجاد کرده است. مجموعه‌ای از ابزارها که Google PageSpeed ​​نام دارند. شما می‌توانید از این ابزار برای کاهش زمان بارگذاری سایت، بهبود تجربه کاربری و فروش محصولات بیشتر بهره ببرید.

افزایش سرعت وب سایت

۵. امکان گفتگو با مشتری در چت آنلاین

در نهایت، می‌توانید یک برنامه چت برای راهنمایی مشتریان در خریدشان تدارک ببینید. امکان گفت و گوی آنلاین علاوه بر اینکه راهی عالی برای تشویق به خرید و غلبه بر موانع خرید است، نشان می‌دهد که سایت شما آماده تعامل با مشتریان در سطح عمیق‌ تری نیز می‌باشد. اثرات غیر مستقیم آن بر فروش شما و تعامل با مشتری می‌تواند تلاش‌های انجام شده در جهت بهبود عملکرد سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام شما را افزایش دهد.

از آنجایی که بسیاری از مشتریان از خرید دقیق خود مطمئن نیستند، مشاوره دادن به آن‌ها در تصمیم گیریشان موثر خواهد بود. اگر به دنبال کسب رتبه بالا در گوگل، فروش بیشتر و جذب ترافیک جدید به سایت خود هستید، توصیه می‌کنیم حتما امکان مشاوره و گفت و گو را اضافه کنید.

امکان گفتگو با مشتری در چت آنلاین

سخن پایانی

سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام شامل موارد و مسائل متعددی می‌شود که باید آن‌ها را در مسیر سئو لحاظ کرد. برای دست یافتن به فروش و ترافیک بالا در این سایت‌ها نیاز به آموزش سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام خواهید داشت. ما در این مطلب به نکات مهم و اصلی این روند اشاره کردیم و راهکارهایی عملی برای دستیابی به موفقیت در این سایت‌ها را نام بردیم.

سوالات متداول سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام

  • دلیل اهمیت بالای سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام چیست؟

اهمیت بالای سئوی سایت به این دلیل است که هرچه رتبه شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو بهتر باشد، فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد.

  • بزرگترین راز موفقیت در سئو سایت فروش فالوور و لایک ایستاگرام چیست؟

مهمترین عامل این است که مطمئن شوید کلمات کلیدی مناسبی را هدف قرار می‌دهید. انواع و روش‌های بسیاری برای تحقیق درباره کلمات کلیدی وجود دارند که باید سعی کنید بهترین آن‌ها را به کار گیرید. برای اینکه بتوانید مشتریان را به سایت خود بکشانید و آن‌ها را به خرید سوق دهید، بهتر است به سراغ کلمات کلیدی متفاوت‌تر بروید.

  • چگونه می‌توان تصاویر سایت را بهینه کرد؟

ساده‌ترین آن‌ها اضافه کردن برچسب‌های Alt به هر عکس است. این یک راه ساده برای نشان دادن کلمات کلیدی در تصاویر در صفحه محصول شماست. راه دیگر برای انجام این کار این است که نام تصاویر روی سرور خود را تغییر دهید. با تغییر نام تصاویر خود و افزودن تگ‌های alt، می‌توانید نتایج خود را در گوگل بهبود بخشید.

  • ایجاد امکان گفت و‌ گو در سایت چه تاثیری بر سئوی آن دارد؟

امکان گفت و گوی آنلاین علاوه بر اینکه راهی عالی برای تشویق به خرید و غلبه بر موانع خرید است، نشان می‌دهد که سایت شما آماده تعامل با مشتریان در سطح عمیق‌تر قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

اسپیرالی لوله اسپیرال

302 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست