سئو سایت شخصی نقاش

گوگل مهم‌ترین منبع ترافیک وب سایت‌های هنری است. اگر برای سئو سایت شخصی نقاش کلمه کلیدی خود را به درستی انتخاب کنید، موتورهای جستجو کاربرانی را که به شما علاقه‌مند هستند را به شما  ارائه می‌دهند؛ زیرا معمولا آن‌ها یک سوال یا مشکل دارند و یا به دنبال اثر مورد نظرشان هستند که به طور بالقوه می‌توانید به آن‌ها کمک کنید.

سئو سایت شخصی نقاش

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

معمولاً سئو برای نقاشان و هنرمندان به معنای پر کردن بخش تصاویر گوگل با آثارشان است. زمانی که افراد نام هنرمند یا نوع اثر هنری شما را در وب جستجو می‌کنند. این بدان معنی است که آن‌ها اطلاعاتی در رابطه با خود شما یا نوع اثر می‌خواهند؛ پس شما باید وبسایت، کانال یوتیوب و همچنین پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود را بهینه سازی کنید تا در کلمات کلیدی حوزه کاری خود رتبه بالایی کسب کنید.

در واقع اگر وبسایت شما برای دیده شدن توسط کلکسیونرهای مورد نظر و ایده آل شما بهینه سازی نشده باشد؛ مهم نیست که اثر هنری شما چقدر عالی، خلاقانه و بدیع است یا چقدر وبسایت شما زیبا طراحی شده است، چرا که آن‌ها نمی‌توانند اثر شما را ببینند.

از آنجایی که سئو بخش عمده‌ای از آنچه را که ما در وب می‌بینیم و با آن در تعامل هستیم را تشکیل می‌دهد، مهم است که به عنوان یک هنرمند که دوست دارد دیده و شناخته شود آن را جزء اولویت‌های کاری خود  قرار دهید.

اینترنت فضای بزرگی است و دارای هزاران وب‌سایت نقاش و هنرمند است. هر شخصی که وبسایت دارد، چه هنرمند باشد و چه نباشد، احتمالاً شنیده است که سئو راهی برای افزایش مخاطبان آن‌هاست. همین امر سبب تشدید رقابت بین وبسایت‌ها برای جذب مخاطب بیشتر شده است.

همه ما به اهمیت و کاربرد داشتن سئو سایت شخصی نقاش و هنرمند واقف هستیم، از این رو ما تصمیم گرفتیم در این مطلب برای افزایش آگاهی شما، به آموزش سئو سایت شخصی نقاش بپردازیم. در صورتی هم که طراحی و سئو سایت نقاش برای شما دشوار است، می‌توانید از آکادمی سئو پور فیض کمک بگیرید.

آنچه که در ادامه مطلب SEO سایت شخصی نقاش خواهید خواند:

 • اهمیت سئو سایت شخصی نقاش
 • آموزش سئو سایت شخصی نقاش
 • کلام آخر
 • سوالات متداول

اهمیت سئو سایت شخصی نقاش

بهینه سازی و سئو مزایای بسیاری دارد. در واقع سئو بهترین و ارزان‌ترین و همچنین موثرترین شیوه برای نمایش آثار و نمونه کارهای یک نقاش است. از سوی دیگر سئو برخلاف کمپین‌های تبلیغاتی، در زمان محدودیت ندارد و تا هنگامی که استراتژی‌های قوی و بدیع برای آن داشته باشید، تبلیغات و بازاریابی و همینطور جذب مشتری از طریق ترافیک طبیعی که به دست می‌آورید، ادامه خواهد داشت. این یک روش دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای است که آثار ماندگاری برای ایجاد ترافیک و ماندگاری بیشتر سایت شما در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند.

اهمیت سئو سایت شخصی نقاش

آموزش سئو سایت شخصی نقاش

در این بخش از مقاله قصد داریم برخی از روش‌های کاربردی در رابطه با آموزش سئو سایت شخصی نقاش را به شما معرفی کنیم که در صورت استفاده از آن‌ها، به نتایج فوق ‌العاده‌ای دست خواهید یافت.

آموزش سئو سایت شخصی نقاش

با توجه به اهداف و مخاطبان، کلمات کلیدی خود را مشخص کنید

انتخاب کلمات کلیدی یا کلیدواژه‌ها بسیار مهم و ضروری است. چرا که شما از این کلمات کلیدی در وبسایت، تصاویر و محتوای خود استفاده خواهید کرد. پس مطمئن باشید اولین قدم سئو را اینجا شروع کرده‌اید.

اولین اقدام در تحقیق کلمات کلیدی این است که مخاطبان منحصر به فرد آثار هنری خود را بشناسید. باید بدانید که آیا آن‌ها جوان، پرنشاط و علاقه‌مند به آثار کم هزینه هستند یا صاحبان خانه‌های مجلل و به دنبال یک اثر برای سرمایه گذاری هستند. مخاطبان شما و علایق آن‌ها همان چیزی است که کلمات کلیدی SEO  سایت شخصی نقاشی شما را هدایت می‌کند.

در انتخاب کلمات کلیدی هرچه تعریف و توصیف بیشتری داشته باشید، بهتر است. شما همیشه می‌توانید شرایط خود را باز کنید و به صورت عبارت بیان کنید، اما از استفاده اصطلاحات بیش از حد عمومی که بسیار رقابتی هستند اجتناب کنید.

هر چه رقابت برای یک موضوع یا اصطلاح بیشتر باشد، شانس شما برای رتبه بندی برای آن موضوع کمتر است. پس با عبارات شروع کنید، اما سپس به دنبال موضوعات خاصی باشید. سعی کنید مکان یا سایر اطلاعات خود را به انتهای کلمات کلیدی اضافه کنید تا بخش تعریف شده‌تری نسبت به «نقاش» یا «هنرمند» داشته باشید.

می‌توانید از  ابزارهای Moz (ابزار رایگان)، Google AdWords Keyword Planner، KWPlanner، یا Keyword Tool، برای تعیین رقابت عبارات خاص و تعداد افرادی که این عبارات را جستجو می‌کنند استفاده کنید تا ببینید مردم به دنبال چه چیزی هستند. همچنین می‌توانید ایده‌هایی برای کلید واژه‌های جدیدی دریافت کنید و در نهایت به این نکته توجه کنید که باید روی آن‌هایی تمرکز کنید که متناسب با تخصص هنری شما هستند، نرخ جستجوی نسبتاً بالایی و حجم رقابت کمی دارند.

با توجه به اهداف و مخاطبان، کلمات کلیدی خود را مشخص کنید

از عبارات و کلمات کلیدی انتخاب شده در عناوین و تصاویر وب سایت استفاده کنید: 

در سئو سایت نقاش بعد از این که کلمات کلیدی خود را یافتید اکنون آماده هستید تا مخاطب و مشتری ایده‌آل خود را برای آثار هنری خود بیابید. در این مرحله باید کلمات و عبارات کلیدی خود را به تگ‌های عنوان در وبسایت خود اضافه کنید. این کار به موتورهای جستجو در  درک محتوا و رتبه‌بندی صفحات وبسایت شما کمک می‌کند. برای آشنایی کامل با سئو عکس کلیک کنید.

همچنین موتورهای جستجو تگ ALT تصویر شما را بررسی می‌کنند، اما تصاویر شما را بررسی نمی‌کنند، بنابراین برای مردم بهتر بتوانند تصاویر مورد نظرشان را بیایند، به ‌جای داشتن عنوان تصویری مانند « IMG092382.JPG »، متن‌های جایگزین تصویر خود را به جستجوی مرتبط مانند «پرتره- زن- مقرون‌به‌صرفه» یا هر چیز مرتبط دیگری تغییر دهید. بهتر است از خط تیره بین کلمات کلیدی در عناوین و متن جایگزین خود استفاده کنید.

از عبارات و کلمات کلیدی انتخاب شده در عناوین و تصاویر وب سایت استفاده کنید

محتوای باکیفیت ایجاد کنید و نمونه کارهای خود را در سایت های معتبر معرفی کنید:

یکی دیگر از راه های افزایش رتبه خود ایجاد محتوای با کیفیت، جذاب و کاربردی در قالب پست‌های وبلاگ است. با پست‌های مفید و جذاب در مورد فرآیند کار خود، فروش‌های آتی، آموزش‌های مفید و غیره با کاربران و مخاطبان خود تعامل برقرار کنید. از کلمات کلیدی  به صورت پراکنده در محتوا استفاده کنید، چرا که استفاده زیاد کلمات کلیدی جریمه از سوی الگوریتم مرغ مگس خوار را در پی دارد. برای آشنایی کامل با تولید محتوا و سئو محتوا کلیک کنید.

یک راه آسان برای شروع سریع سئو و قرار دادن هنر خود در صفحه اول نتایج گوگل این است که آثار خود را به همراه معرفی و لینک وبسایتتان در یک سایت با رتبه بالا و معتبر که برای نمونه کارهای هنری است قرار دهید. از آنجایی که نیازی نیست منتظر بمانید تا گوگل و سایر موتورهای جستجو سایت شما را به عنوان یک سایت معتبر شناسایی کند و به آن رتبه بدهد، میزبانی نمونه کارهای شما در سایتی با حضور قوی در موتورهای جستجو، ترافیک بیشتری را به صفحه شما وارد می‌کند.

محتوای باکیفیت ایجاد کنید و نمونه کارهای خود را در سایت های معتبر معرفی کنید

 ارزش صفحات خود را با اشتراک گذاری و لینک محتوا خود نشان دهید:

موتورهای جستجو از محتوا و صفحاتی که ارزش دارند (منظور ارزش در نظر آن‌ها یعنی نرخ کلیک‌ بالا) حمایت می‌کنند و این صفحات را بالاتر می‌برند چون تصور می‌کنند که اغلب مردم این صفحات را برای جستجوی خود مفید می‌دانند.

این بدان معنی است که اگر شما می‌خواهید نرخ بازدید در صفحات خود را بالا ببرید. از به اشتراک گذاشتن محتوا و نمونه کارها به صورت آنلاین با مخاطبان خود نترسید؛ چون اگر به آنها اطلاع ندهید، چگونه می‌دانند که آن محتواها را به روز کرده‌اید!

شما می‌توانید به روزرسانی نمونه کارها و بخش اخبار خود را در یک خبرنامه در وبسایت برای مخاطبان خود قرار دهید یا در شبکه‌های اجتماعی اعلام کنید. این کار نه تنها مشتریان شما را در جریان قرار می‌دهد، بلکه به امتیازات مثبت سئو صفحه شما در موتورهای جستجو می‌افزاید.

همچنین می‌توانید از بهترین نوع لینک داخلی استفاده کنید تا به موتورهای جستجو بگویید صفحه شما ارزشمند است. از طریق مقالات و به روز رسانی‌های خود به سایر محتوا‌ها و نمونه کارهایتان لینک دهید. این نشان می‌دهد که محتوای شما مرتبط است.

شما می‌توانید با دایرکتوری‌ها نمونه کارها یا مشاغل محلی یا استودیوهای هنری شروع کنید. ببینید آیا دایرکتوری هنرمندانی وجود دارد که وبسایت شما را فهرست کند. این بک لینک ها، سئوی بیشتری را برای سایت شما فراهم می‌کنند.

ارزش صفحات خود را با اشتراک گذاری و لینک محتوا خود نشان دهید

در سئو صبور باشید:

از آن جایی که همه چیز در اینترنت به نتایج سریع و رضایت فوری ارائه می‌شود، ممکن است این انتظار داشته باشید که SEO نیز به همین روش عمل کند. اما این مسئله ممکن نیست. بهینه سازی و توسعه سئو ممکن است چند ماه طول بکشد زیرا در طی زمان پیوندهای شما معتبرتر و معتبرتر می شوند. از نظر متخصصان سئو همانند یک ماراتن است و نه یک سرعت، درست است که سریع انجام نمی‌شود، اما نتیجه و تاثیر آن نیز طولانی مدت خواهد بود.

در سئو درست مانند هر برنامه ورزشی یا رژیم غذایی، شما باید در تلاش‌های خود برای به دست آوردن نتیجه ثابت قدم باشید. به طور منظم صفحات یا وبلاگ خود را به روز کنید، همچنین آثاری را به مجموعه خود اضافه کنید، صفحه خود را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و مطمئن شوید که محتوای شما مرتبط است (لینک سازی اصولی). این اقدامات کوچک در طول زمان نتیجه خود را نشان می‌دهد. سئو سخت و زمان‌بر است، اما باعث می‌شود آن مزایایی که برای کسب و کار هنری خود به دنبال آن هستید به دست آورید.

در سئو صبور باشید

کلام آخر:

سئو کاری نیست که یک بار برای همیشه انجام دهید. بلکه یک فرایند مداوم و مستمر است. حتی یک متخصص سئو با تجربه نمی‌تواند نتایج یک شبه را تضمین کند، اما با پیروی از نکات گفته شده برای توسعه وب سایت خود با روشی کاربر پسند و همچنین طبق قوانین الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجو و با تلاش مستمر، باید شاهد افزایش مداوم در ترافیک و افزایش رتبه وبسایت خود باشید.

اگر هنرمند هستید و برای وبسایت خود نیاز به متخصص سئو دارید یا دوست دارید در این زمینه آموزش ببینید، با مشاوران ما در تیم سئو پورفیض تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره سئو سایت شخصی نقاش

 1. چگونه می‌توانم رتبه یک را برای وبسایت شخصی نقاش کسب کنم؟

مطمئن شوید که وبسایت و پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی شما برای گوگل معتبر شده‌اند. دریافت بک لینک (به عنوان مثال از طریق دایرکتوری‌ها یا وبسایت‌های معرفی هنرمندان) این اقدامات برای رسیدن به رتبه اول نتایج جستجو کمک می‌کند. ممکن است چندین ماه طول بکشد تا وب‌سایت‌های جدید رتبه اول را برای نام شما کسب کنند، اما به سئو و ایجاد سیگنال برای موتورهای جستجو ادامه دهید.

 1. چگونه باید تصاویر و آثار خود را در وبسابت‌ شخصی هنری انتشار دهیم؟

نام فایل‌های تصویری را قبل از آپلود در وب سایت خود (یا هر جای دیگر آنلاین) برچسب‌گذاری کنید. آن‌ها باید به طور دقیق تصویر را توصیف کنند و  همچنین یک کلمه کلیدی توصیفی را شامل شوند. هر تصویر باید توصیفی منحصر به فرد برای آن تصویر داشته باشد.

 1. سئو سایت نقاش از چه زمانی باید شروع شود و تا چه زمان باید ادامه یابد؟

سئو یک مسئله کلی و همه جانبه است و برای اینکه رتبه یک وبسایت مشخص شود موارد زیادی است که باید بررسی شود. اما می‌توان گفت، سئو سایت نقاش و هنرمند یا هر وبسایت دیگری از قبل از طراحی و ایجاد سایت شروع می‌شود و تا زمانی که یک سایت به فعالیت خود ادامه ‌دهد، ادامه پیدا می‌کند.

 1. چگونه سایت نقاش و هنرمند را سئو کنیم؟

۵ نکته نقش به سزایی را در سئو وبسایت نقاش ایفا می‌کنند.

 • با توجه به اهداف و مخاطبان کلمات کلیدی خود را مشخص کنید.
 • از عبارات و کلمات کلیدی انتخاب شده در عناوین، تصاویر وب سایت استفاده کنید.
 • محتوای باکیفیت ایجاد کنید و نمونه کارهای خود را در وسایت‌های معتبر معرفی کنید.
 • ارزش صفحات خود را با اشتراک‌گذاری و لینک محتوا خود نشان دهید.
 • در سئو صبر داشته باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

اسپیرالی لوله اسپیرال

331 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست