سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ

برای دستیابی به ترافیک بالا و ارگانیک برای وب‌سایت‌های دیجیتال پینتینگ سئو لازم و ضروری است. برای سئو باید کلمات کلیدی را به درستی و با توجه به شناخت مخاطبان خود انتخاب کنید و سپس از کلمات کلیدی انتخاب شده در محتواهای وب‌سایت و متن‌های جایگزین تصاویر استفاده کنید.  همچنین با استفاده از لینک سازی‌ها و شبکه‌های اجتماعی ورودی و اعتبار سایت خود را در گوگل افزایش دهید. 
مطمئن باشید که موتورهای جستجو کاربرانی را که به حوزه شما علاقه‌مند هستند را برای شما  ارمغان می‌آورد، چرا که معمولا آن‌ها سوال یا مشکلی دارند و یا به دنبال اثری هستند که به طور بالقوه شما می‌توانید به آن‌ها کمک کنید. اینجاست که اهمیت سئو برای وب‌سایت‌ها از جمله سایت دیجیتال پینتینگ مشخص می‌شود.

سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ، بخشی از خدمات و تخصص‌های سایت سئو پورفیض است. اما شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که دیجیتال پینتینگ چیست؟ دیجیتال پینتینگ همان نقاشی دیجیتال است.

Digital painting یکی از شاخه‌های تازه و جدید در دنیای هنر و تصویرگری است. دیجیتال پینتینگ به معنای استفاده از نرم‌افزارها و ابزارهای دیجیتال در محیطی کامپیوتری و با هدف خلق تصاویر است. با استفاده از نقاشی دیجیتال، می‌توان انواع مختلف سبک‌های نقاشی را در پروژه‌های گوناگون پیاده‌سازی کرد.

امروزه تکنولوژی با سرعت چشم‌گیری در حال پیشرفت است و حوزه‌های مختلفی را تحت تاثیر خود قرار داده است. دنیای هنر و نقاشی هم از این قاعده مستثنی نبوده و تکنولوژی تاثیر زیادی روی این حوزه گذاشته است. نقاشی یکی از اولین مواردی است که با شنیدن نام هنر در ذهن همه ما نقش می‌بندد و این روزها بسیار زیاد با واژه نقاشی دیجیتال یا دیجیتال پینتینگ (Digital Painting) روبرو می‌شویم.

در دنیای امروز اغلب مشاغل از جمله هنرمندان با هدف دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان اقدام به ایجاد وبسایت کرده‌اند و از طریق وبسایت خدمات و محصولات خود را بسیار سریع‌تر و راحت‌تر به مشتریان خود ارائه می‌دهند. نقاشان دیجیتال نیز با توجه به پرطرفدار و پر متقاضی بودن این حوزه به طراحی وبسایت‌های دیجیتال پینتینگ رو آورده‌اند. آن‌ها می‌توانند با استفاده از آن، آثار خود را در معرض دید کاربران بی شمار اینترنت قرار دهند،

اما ایجاد سایت دیجیتال پینتینگ تنها شروع کار شما در دنیای وب است. اگر هدف شما بازدید و فروش چشمگیر آثارتان است، باید وبسایت شخصی نقاشی دیجیتال خود را سئو کنید.

شما می‌توانید با تکنیک‌های سئو اصولی و استراتژهایی که در زمینه بهینه سازی و سئو وب‌سایت وجود دارد رتبه و جایگاه فوق‌العاده‌ای را در نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل کسب کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید و کاربران زیادی را جذب نمایید. در ادامه این مطلب از آکادمی سئو پورفیض بیشتر با تعریف سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ و چگونگی انجام آن آشنا می‌شویم.

فهرست مطالب:

 • سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ یا نقاشی دیجیتال به زبان ساده
 • مراحل اساسی سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ
 • کلام آخر
 • سوالات متداول

سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ یا نقاشی دیجیتال به زبان ساده

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، اصطلاحی است که به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها، استراتژی‌ها و اصول اطلاق می‌شود که هدف آن جستجوپذیر ساختن یک وب‌سایت در موتورهای جستجو به ویژه در گوگل است. برای آشنایی کامل با اینکه سئو چیست کلیک کنید.

در حقیقت گوگل و سایر موتورهای جستجو از طریق الگوریتم‌های خود، کل دنیای وب را اسکن، محتوای مناسب را انتخاب و آن‌هایی را که قوانین خاصی را رعایت نکرده‌اند را حذف می‌کنند و نتایج را به کاربر وارد کننده کلمات کلیدی نشان می‌دهند.

برای هنرمندان حوزه دیجیتال پینتینگ، اجرای استراتژی سئو به معنای هدایت کاربران به وبسایت آن‌هاست که در جستجوهای گوگل ظاهر می‌شود. اما تولید محتوا با کیفیت مانند داشتن تصاویر با وضوح بالا، نوشتن مقالات جذاب برای وبلاگ و غیره در صورتی که با قوانین گوگل مطابقت نداشته باشد کافی نیست و نتیجه و تاثیری در دیده شدن شما نخواهد داشت. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که مراحل اساسی برای یک استراتژی بهینه‌سازی موفق در زمینه دیجیتال پینتینگ و همچنین دنیای هنر را در این مقاله بیاوریم:

سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ یا نقاشی دیجیتال به زبان ساده

مراحل اساسی سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ 

برای کسب بهترین نتیجه از کسب و کار آنلاین خود چه با به دست آوردن ترافیک و چه دستیابی مشتریان بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم راه‌حل‌های زیر را امتحان کنید.

مراحل اساسی سئو سایت شخصی دیجیتال پینتینگ

کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید:

در سئو همانند هر ابزار بازاریابی دیگری، شما باید در مورد رفتار، علایق و سلیقه‌های مخاطبان بالقوه خود تحقیق کنید و بفهمید به دنبال چه چیزی هستند و با توجه به آن کلمات کلیدی وب‌سایت خود را انتخاب کنید. برای آشنایی کامل با نحوه تحقیق کلمات کلیدی کلیک کنید.

برای این کار می‌توانید از نرم‌افزارهای آنلاین مانند Google Keyword Planner ،KWPlanner  یا Keyword Tool استفاده کنید. ابزارهایی که به شما این امکان را می‌دهند تا یک مرور کلی از کلمات کلیدی جستجو شده در یک بازه زمانی مشخص، کامل با آمار جمعیتی کاربر داشته باشید.

اما توجه داشته باشید؛ کلمات کلیدی عمومی مانند “هنر”، “نقاشی ” و غیره را که دارای حجم زیادی از جستجو هستند انتخاب نکنید، چرا که در بیشتر مواقع برای این کلمات کلیدی رقابت بیش از حد وجود دارد. مطمئنا به اندازه‌ای که شما می‌توانید برای آن کلمه تلاش کنید، قبلا رقبا این کار را انجام داده‌اند.

در عوض، بهتر است از کلمات یا عبارات کلیدی خاص‌تری اما با حجم جستجوی بالا برای کسب و کار خود استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توان «دیجیتال پینتینگ مینیمال» یا «نقاشی دیجیتال برای بازی کامپیوتری» را نام برد.

کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید

استفاده از کلمات کلیدی انتخاب شده در وب سایت:

در وب‌سایت‌های شخصی دیجیتال پینتینگ، تمام محتوای سایت، از متن‌های بازاریابی گرفته تا مقالات وبلاگ سایت بر اساس کلمات کلیدی انتخاب شده نوشته می‌شوند، مهم‌ترین جای استفاده کلمات کلیدی در بهینه سازی تصاویر است. تصاویر در واقع دارای ویژگی‌هایی به نام متن جایگزین یا تگ ALT (یکی از اصطلاحات سئو) هستند که برای جستجوی تصاویر بسیار مهم است. همیشه بهتر است نام فایل را با عنوان خاصی مانند “نقاشی دیجیتال، وکتور قهرمان، ۴۰ × ۵۰”  تغییر دهید. از طرف دیگر برای مقالات وبلاگ به برچسب‌هایی توجه کنید که باید با کلمات کلیدی مطابقت داشته باشند. برای آشنایی کامل با نحوه تولید محتوا سایت کلیک کنید.

استفاده از کلمات کلیدی انتخاب شده در وب سایت

لینک سازی؛ راه حلی برای برقراری ارتباط بیشتر

درواقع لینک سازی به معنای نشان دادن سایت در سایر سایت‌ها یا وبلاگ‌های معتبر است و همچنین استفاده از لینک دیگر سایت‌های معتبر یا صفحات دیگر وب سایت در محتواهای سایتمان است. برای آشنایی کامل با لینک سازی، لینک داخلی و لینک خارجی کلیک کنید.

شما می‌توانید با دایرکتوری‌های نمونه کارها یا استودیوهای هنری شروع کنید. ببینید آیا دایرکتوری هنرمندانی وجود دارد که وبسایت شما را فهرست کند. این عمل نه تنها ترافیک را افزایش می‌دهد، بلکه به ایندکس شدن در گوگل نیز کمک می‌کند.

لینک سازی؛ راه حلی برای برقراری ارتباط بیشتر

فعالیت در شبکه های اجتماعی با هدف افزایش ورودی وب سایت: 

از آن جایی که رسانه‌های اجتماعی مانند فیسبوک، لینکدین، اینستاگرام، پینترست و یوتیوب در صفحات نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می‌شوند، فعالیت در آن‌ها بسیار مهم هستند؛  بنابراین، ایجاد یک استراتژی SEO که کلمات کلیدی را در طرح تولید محتوا برای این شبکه‌های اجتماعی نیز ادغام کند، ضروری است. فرقی ندارد که محتوای شما ویدئویی باشد یا تصویری. فقط باید بر محوریت کلمات کلیدی وبسایت‌تان باشد. علاوه بر این شما باید سعی کنید کاربران خود در شبکه‌های اجتماعی را به دیدن وبسایت خود راغب کنید.

فعالیت در شبکه های اجتماعی با هدف افزایش ورودی وب سایت

توجه به معماری و ساختار سایت: 

ساختار وبسایت باید مرتب باشد تا کاربران را زمان بیشتری در وبسایت‌تان نگه دارد، به عنوان یک معماری درختی که از صفحه اصلی شروع و به سطوح متوالی تقسیم می‌شود، تا صفحات جداگانه. برای آشنایی کامل با تدوین استراتژی سئو کلیک کنید.

به زبان ساده‌تر ساختار سایت به گونه‌ای باشد که کاربر به راحتی بتواند از صفحه اصلی به بخش‌ها و دیگر صفحات سایت دسترسی پیدا کند. این امر نه تنها به قابلیت نویگیشن توسط کاربر، بلکه به درک و مرتبط سازی مطالب و “نقشه سایت یا سایت مپ” توسط گوگل نیز کمک می‌کند.

توجه به معماری و ساختار سایت

بررسی سرعت وب سایت

سرعت بارگذاری صفحات شما یک عنصر مهم و حیاتی در تجربه کاربری است. اگر صفحات وبسایت شما بیش از ۳ ثانیه طول می‌کشد تا بارگذاری شوند، این احتمال وجود دارد که کاربران شما بر دکمه بازگشت کلیک کنند. برای آشنایی کامل با نحوه افزایش سرعت سایت کلیک کنید.

بررسی سرعت وب سایت

کلام آخر:

در نظر گرفتن سئو در ساخت وبسایت دیجیتال پینتینگ یا در تولید محتوا آن، به معنای پاسخگویی به جستجوهای کاربران، به ویژه مخاطبان بالقوه و علاقه‌مند به حوزه نقاشی دیجیتال است.

بسیاری از هنرمندان در برنامه‌ریزی و سازماندهی سایت خود و سئو آن با مشکل مواجه می‌شوند. اگرچه ایجاد وبسایت نقاشی دیجیتال آسان است، اما سئو آن بر اساس کلمات کلیدی انتخاب شده و همچنین ایجاد یک استراتژی جذاب، ارگانیک و موثر می‌تواند دشوار باشد.

اگر هنرمند حوزه دیجیتال پینتینگ هستید و برای وبسایت خود نیاز به متخصص سئو دارید یا دوست دارید در این زمینه آموزش ببینید، با مشاوران ما در تیم سئو پورفیض تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره سئو سایت دیجیتال مارکتینگ

 1. مهم‌ترین عامل در سئو سایت دیجیتال پینتینگ چیست؟

از آن جایی که سئو به عوامل زیادی بستگی دارد و بیشتر این عوامل مکمل یکدیگر هستند، یک عامل را نمی‌توان به عنوان بهترین عامل انتخاب کرد، اما انتخاب کلمات کلیدی و تولید محتوا عواملی هستند که اگر به صورت اصولی انجام شود نقش مهمی را در سئو سایت ایفا خواهد کرد.

 1. آیا سئو بر برندینگ کسب و کار من تاثیر می‌گذارد؟

بله کاملا. با انتشار بیشتر و بیشتر نام خود، تعداد افرادی که نام شما را می‌شناسند و جستجو می‌کنند را افزایش می‌دهید. هر بار که از جستجوی گوگل روی وب سایت شما کلیک می‌کنند، رتبه جستجوی شما بهبود می‌یابد. این یعنی علاوه بر اینکه سئو بر برندینگ تاثیر می‌گذارد سئو نیز بر روی آن تاثیر گذار است. پس سئو و برندینگ رابطه متقابل دارند و بر هم تاثیر می‌گذارند.

 1. نقاشی‌های دیجیتال خود را در کدام شبکه‌های اجتماعی انتشار دهم؟

 • DeviantArt:  DeviantArt که در آگوست ۲۰۰۰ تأسیس شد، بزرگترین شبکه اجتماعی آنلاین و پلتفرم برای هنرمندان و علاقه مندان به هنر است تا آثار خود را به نمایش بگذارند، تبلیغ کنند و به اشتراک بگذارند.
 • CGSociety
 • Pinterest
 • Behance
 • Instagram
 • Tumblr
 • Facebook
 • Twitter
 1. چرا سئو سایت نقاشی دیجیتال اهمیت دارد؟

  اکنون در صنایع مختلف، تقاضای زیادی برای ایجاد، مدیریت و توزیع محتوای دیجیتال که نقاشی دیجیتال بخش عمده‌ای از آن است، وجود دارد. برای کسانی که علاقه‌مند به حرفه‌ای به عنوان یک هنرمند دیجیتال هستند، ممکن است ندانند که چگونه کار خود را ارتقا دهند. دقیقا اینجاست که ایجاد سایت و سئو نقش اصلی را ایفا می‌کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

علی والا واردات از چین

207 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست