۲ دیدگاه
1,046 تعداد بازدید

سئو سایت مدرسان پیشتاز

مدرسان پیشتاز یک مجموعه آموزشی است که دوره های آن مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای است. دوره هایی مانند آموزش ارز دیجیتال، دوره بلاگری در اینستاگرام، دوره های برنامه نویسی، دوره های آموزش استخراج ارز دیجیتال، آموزش فارکس و دوره دیجیتال مارکتینگ از جمله دوره هایی است که در مدرسان پیشتاز برگزار می شود. مجرای اصلی فروش دوره ها برای مدرسان پیشتاز اینستاگرام و سایت است.

نمونه کار سئو سایت مدرسان پیشتاز

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

 در ادامه این صفحه در پورفیض دات کام تصاویری از صفحات سایت مدرسان پیشتاز و توضیحاتی درباره نحوه سئو آن خواهید دید.

نمونه کار سئو کلمه آموزش ارز دیجیتال

سئو سایت مدرسان پیشتاز

برای درک مفهوم بهینه سازی سایت و سئو چیست می‌توانید به صفحه مورد نظر مراحعه کنید.

لازم به ذکر است که براس شروع سئو هر سایت یکی از این سه حالت اتفاق می افتد.

 • حالت اول: کسب و کار سایت ندارد (بهترین حالت شروع سئو به این دلیل که طراحی سایت، تماما با استاندارد های روز تجربه کاربری و سئو و با توجه کامل به استراتژی سئو ندوین شده انجام می شود که نتیجه بسیار بهتری دارد)
 • حالت دوم: کسب و کار سایت دارد اما تا به حال سئو نشده است، در این صورت کمی جالش برانگیز تر اما باز هم خوب است. به این دلیل زمانی که سایت سئو نشده باشد تنها با تدوین استراتژی سئو کار سئو آن آغاز می شود. البته در این حالت ابتدا سایت از نظر ظاهری، امنیت، سرعت و دیگر استاندارد های سئو کاملا بروزرسانی می شود و بعد از آن سئو شروع می شود.
 • حالت سوم: این حالت سخت ترین حالت انجام پروژه سئو یک سایت است. زیرا ابتدا باید سایت از لحاظ ظاهری و امنیت و سرعت و استانداردهای سئو، بازطراحی شود، هم زمانی را باید صرف آنالیز سئو انجام شده از قبل بر روی سایت سپری کرد. گاهی از سئو کلاه سیاه استفاده شده که باید اصلاح شود، گاهی آنقدر سئو غیر اصولی و نا منظم پیاده شده است که دیگر کار بر روی آن دامنه به صرفه نیست و بهتر است سایت با آدرسی جدید شروع به کار کند. 

سئو کلاه خاکستری چیست

پروژه سئو سایت مدرسان پیشتاز در حالت سوم انجام شد. این کسب و کار هم سایت داشت و هم روی آن سئو شده بود. که متاسفانه هم سایت پر از باگ و ایرادات بزرگ و کوچک در فران و بک بود و هم سئو به صورت غیر اصولی کار شده بود.

آنالیز مشکلات سایت و حل آن ها

قبل از هرگئنه انجام سئو، ابتدا مشکلات سایت بررسی شدند و جهت حل آن ها اقدام شد.

آموزش خصوصی سئو

بهبود تجربه کاربری لندینگ پیج ها

ظاهر لندینگ پیج ها به شدت از نظر استانداردهای تجربه کاربری مشکل داشت که برای رفع آن ها با طراح گرافیست مجموعه همکاری شد.

بهبود سرعت سایت (سئو تکنیکال)

برای سرعت سایت هیچ اقدامی صورت نگرفته بود و هر صفحه بالای ۱۵ ثانیه برای لود شدن زمان صرف می کرد که این نرخ پرش مخاطبان را بسیار بالا برده بود. با استفاده از پلاگین wp-rocket و کانفیگ درست آن روی سایت و اتصال سایت به CDN کلودفلر، سرعت باز شدن صفحات سایت به ۵ ثانیه رسید. استفاده از پلاگین Smush-pro برای بهینه سازی حجم تصاویر نیز استفاده شد.

درباره سئو تکنیکال بخوایند

مفهومی در سئو وجود دارد به اسم Above the fold . به قسمتی از صفحه که مخاطب در دید اول آن را می بیند Above the fold می شود. سرعت لود این قسمت از صفحات سایت مهم تر از قسمت ها دیگر است. در این مرحله Above the fold همه صفحات بهبود پیدا کردند.

همچنین در این مرحله ارور های مربوط به گوگل کنسول رفع شدند. ارور هایی مانند کوچک بودن فونت، موبایل فرندلی نبودن بعضی از صفحات و سرعت پایین لود سایت، از جمله ارورهایی بودند که رفع شدند.

از بین رفتن تعداد بسیار زیادی برچسب و ریدایرکت آن ها بر صفحات مرتبط، حذف دسته بندی های متعدد و بی کیفیت و ریدایرکت آن ها بر صفحات مرتبط. چک کردن صفحاتی که کنیبالیزیشن شده بودند و اجازه رتبه گرفتن به هم را نمی دادند و ریدایرکت آن ها بر صفحات مرتبط دیگر کار هایی بود که برای سئو سایت مدرسان پیشتاز در این مرحله انجام شد.

همه چیز درباره سئو کلاه سیاه

بررسی گوگل کنسول سایت

تعداد زیادی از صفحات سایت بودند که درکلمه های کلیدی نا مرتبط با کسب و کار رتبه گرفته بودند. با برنامه ریزی برای این قسمت، کلمات کلیدی موتبط با کسب و کار از کلمات کلیدی نا مرتبط جدا شدند تا بر روی آن ها کار شود.

گوگل چگونه کار می کند

تدوین استراتژی سئو

بعد از رفع ایرادات سایت، استراتژی سئو سایت تدوین شد و معماری جدیدی برای چینش صفحات چیده شد. این استراتژی برای بخش آموزش ارز دیجیتال، دوره برنامه نویسی و دوره اینستاگرام تدوین شد.

تحقیق کلمات کلیدی

با توجه به زمینه کاری کسب و کار و استراتژی سئو، کلمات کلیدی در زمینه دوره های آموزشی که در مدرسان پیشتاز برگزار می شد، تحقیق شدند و در شیت قرار گرفتند.

متخصص سئو چه کاری انجام می‌دهد؟

تدوین استراتژی محتوا (مسیر محتوایی)

تمامی محتوای سایت به صورت کاملا بی برنامه و نا منظم تولید شده بودند که این باعث کنیبالیزیشن، رتبه خوب نگرفتن در نتایج جست و مرتبط، رتبه گرفتن کلمات نامرتبط با زمینه کاری و… شده بود. این محتوا ها تا جای ممکن با هم ترکیب شدند و مشکلات کنیبالیزیشن حل شدند. بعد از آن با استفاده از کلمات کلیدی تحقیق شده و طی کردن فرآیند سردبیری بر روی آن ها، استراتژی محتوا بر روی شیت تدوین شد و در دسترس تولید کننده های محتوا مجموعه قرار گرفت.

بعد از آن با برگزاری آموزش تولید محتوا حرفه ای سایت، تولید محتوا مجموعه در حالت جدیدی قرار گرفت.

لینک سازی و ارتباط درست بین محتواهای سایت

بر اساس استراتژی سئو تدوین شده و کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار، لینک سازی کاملا حرفه ای داخلی بین محتواهای تولید شده انجام شد که ارتباط بین آن ها را قوی تر کرد و این کار سبب شد خیلی زود در بسیاری از کلمات کلیدی به صفحه اول گوگل برسیم.

لینک سازی خارجی (کمپین های رپرتاژ آگهی)

با توجه به استراتژی سئو، کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار، کمپین رپرتاژ آگهی با استفاده از پلتفرم تریبون تدوین شد و در مرحله اجرا قرار گرفت. موضوعات و کلمات کلیدی به تولید کننده های محتوا تحویل داده شد و پس از تولید به مرحله بازبینی و ویرایش و لینک سازی در رپرتاژ رسید. برای نوشته شدن محتوای رپرتاژها از تولید کننده های محتوای با تجربه تری استفاده شد. زیرا رپرتاژ آگهی محتوای بسیار حساس تر و با کیفیت تر و البته یونیک تری نیاز دارد.

بعد از اجرای دو کمپین رپرتاژ آگهی به صورت حرفه ای بسیاری از کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار در صفحه اول گوگل قرار گرفتند.

اجرای تکنیک های حرفه ای سئو

تکنیک هایی مانند بروزرسانی محتواهای مهم مانند لندینگ پیج ها به صورت مداوم، بهینه کردن عنوان های سئو و متا به صورت متداوم، لینک سازی صفحات جدید، نظارت بر اجرای کپین های گوگل ادز و یکتانت از دیگر کار های انجام شده برای سئو سایت مدرسان پیشتاز بود.

رتبه کلمات کلیدی سئو شده

صدها کلمه کلیدی مرتبط در اجرا پروژه سئو سایت مدرسان پیشتاز رتبه گرفتند که به تعدادی از اصلی ترین آن ها اشاره می کنیم.

آموزش ارز دیجیتال  (صفحه اول)

دوره ارز دیجیتال (صفحه اول)

سیگنال ارز دیجیتال(صفحه اول)

کانال سیگنال ارز دیجیتال(صفحه اول)

آموزش برنامه نویسی با مدرک(صفحه اول)

آموزش برنامه نویسی با مدرک بین المللی(صفحه اول)

آموزش ارز دیجیتال حضوری(صفحه اول)

دوره بلاگری اینستاگرام(صفحه اول)

دوره ادمین اینستاگرام(صفحه اول)

کتاب ارز دیجیتال (صفحه اول لینک ۵)

کتاب آموزش ارز دیجیتال (صفحه اول لینک ۲)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

علی والا واردات از چین

1,046 تعداد بازدید

دیدگاه ها

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • چقدر طول کشید این کلمه ها را سئو کردید

  پاسخ
  • سلام و رود
   به دلیل اینکه سایت از قبل قدرت کمی داشت و بازدید آن بالا بود، تنها در یک پروسه سه ماهه در این کلمات کلیدی و بسیاری کلمه کلیدی دیگر در صفحه یک قرار گرفت. بنا به دلایلی همکاری بنده باهاشون ادامه پیدا نکرد، در غیر این صورت این نتایج در کلمات کلیدی بیشتری به رتبه های یک تا سه می‌رسیدند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست