سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

محتوای فروشگاه آنلاین عامل تعیین کننده‌ای برای بهینه سازی موتورهای جستجو و روند سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر است. اگر بهینه سازی محتوای خود را در برنامه خود قرار ندهید، در درازمدت به هیچ موفقیتی در رتبه بندی جستجوی ارگانیک نخواهید رسید. در برخی موقعیت‌ها ممکن است بدون محتوای عالی موفق باشید.
با این حال، به محض اینکه رقبایی به وجود بیایند که برای بهترین مکان‌ها در رتبه بندی گوگل با شما مبارزه کنند و محتوای باکیفیت ارائه دهند، رتبه فروشگاه آنلاین شما کاهش می‌یابد. گوگل میزان مفید و کاربر پسند بودن محتوای یک فروشگاه آنلاین را ارزیابی می‌کند و برای عواملی که می‌توان به عنوان EAT خلاصه‌شان کرد، اهمیت خاصی قائل است.

سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

شما در روند سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر ملزم هستید کارهای بسیاری انجام دهید. برای مثال و در اولویت، باید فروشگاه خود را با کلمات کلیدی استراتژیک که به شما امکان می‌دهند مشتریان رویایی خود را جذب و توجه بیشتری را به محصولات شگفت انگیز خود معطوف کنید بهینه کنید.

شاید زمانی که مشغول آزمایش محصولات جدید، چیدن ماکت‌ها و پست گذاشتن در رسانه‌های اجتماعی هستید بهینه سازی موتور جستجو و یا سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر آخرین چیزی باشد که به ذهنتان می‌رسد، اما بدانید که سئو می‌تواند به رونق فروش شما کمک بسیاری کند و شما را به موفقیت‌های بسیار بیشتری نسبت به قبل برساند؛

بنابراین در حالی که لیست کارهایی که باید انجام دهید را بررسی می‌کنید، تحقیق در مورد کلمات کلیدی و به طور کلی SEO را هم به برنامه خود اضافه کنید یا آن را به تیم متخصص ما بسپارید. تیم ما در آکادمی سئو پورفیض متخصصین بسیاری را در کنار هم قرار داده تا نتایجی کاملاً تحقیق شده را برای شما به ارمغان آورد. در ادامه این مطلب به آموزش سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر می‌پردازیم.

فهرست مطالب

 • تاثیر موتورهای جستجو بر روند سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر
 • تعریف پاسخ ها و راه‌ حل ها برای سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر
 • نقش کلمات کلیدی هدف برای وبلاگ نویسان سایت فروشگاهی
 • سلسله مراتب تولید محتوا
 • سرعت نتیجه گیری از سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر 
 • بررسی فنی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر
 • بهینه سازی درون صفحه فروشگاه اینترنتی
 • بهینه سازی سئو خارج از صفحه سایت لوازم تحریر
 • سخن نهایی
 • سوالات متداول

تاثیر موتورهای جستجو بر روند سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

موتورهای جستجو مثل گوگل برای جستجوگر کار می‌کنند، نه برای شمایی که صاحب وب سایت هستید. تمام کاری که گوگل و گزینه‌های جایگزین می‌خواهند انجام دهند این است که بهترین پاسخ را به سوال جستجوگر یا بهترین راه حل را برای مشکل جستجوگر ارائه دهند. چالش واقعی برای سئو این است که مطمئن شوید وب سایت و وبلاگ شما بهترین پاسخ‌ها و راه حل‌های ممکن را به مشتری رویایی شما، شخصی که به قصد خرید جستجو می‌کند، ارائه می‌دهد. برای آشنایی کامل با اینکه سئو چیست کلیک کنید.

فروشگاه لوازم تحریر کمی خاص به نظر می‌رسد؛ چرا که این محصولات در هر دو بازار تجارت به تجار و تجارت به مصرف کننده فعالیت می‌کند. بنابراین در ابتدا بیایید مشتری رویایی‌تان را مشخص کنید. برای مثال بانوان، ۱۷ تا ۳۵ ساله‌ها، کسانی که به صورت مکرر برای خود یا به عنوان هدیه لوازم تحریر می‌خرند. به علاوه صنایع خلاقی که برای شخصی سازی ارزش قائل هستند و بودجه‌ای برای خرج کردن دارند، کسانی که برای رویدادها، کارگاه ها و غیره خرید می‌کنند.

تاثیر موتورهای جستجو بر روند سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

تعریف پاسخ ها و راه‌ حل ها برای سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

لیستی از موضوعاتی که مخصوص وبلاگ خودتان هستند تهیه کنید و برایشان محتوا بنویسید. برای مثال یک فروشگاه لوازم تحریر که لوازم فانتزی و رنگارنگ می‌فروشد. داشتن چنین محصول تعریف شده‌ای یک مزیت کلی در سئو به حساب می‌آید؛ چرا که این فروشگاه می‌تواند محتوایی واقعا هدفمند با مخاطب خاص و مشخص ایجاد کند. در این بخش چند سوال و پاسخ و مشکلات و راه‌حل‌هایی آورده‌ایم که برای این نوع از پست‌ها در وبلاگتان جمع‌آوری کرده‌ایم، این لیست به هیچ وجه جامع نیست و باید با خلاقیت خودتان شخصی سازی‌اش کنید.

 • سوال: از کجا می‌توانم لوازم تحریر فانتزی بخرم؟

پاسخ: انواع لوازم تحریر فانتزی را می‌توانید در فروشگاه لوازم تحریر ما پیدا کنید.

 • مشکل: من باید برای دوستم که عاشق لوازم تحریر است هدیه بخرم

راه حل: یک دفترچه یادداشت شخصی زیبا از لوازم تحریر ما بهترین هدیه است

 • سوال: از کجا می‌توانم لوازم تحریر فانتزی را به صورت عمده خریداری کنم؟

پاسخ: می‌توانید لوازم تحریر فانتزی را به صورت عمده از ما خریداری کنید

 • مشکل: من به دفترچه یادداشت سفارشی نیاز دارم تا در نمایشگاه هدیه کنم

پاسخ: ما نوت‌ بوک‌های شخصی‌ سازی شده را برای مشاغل در هر اندازه‌ای چاپ می‌کنیم.

یک سوال می تواند پاسخ ها و راه حل های متعددی داشته باشد

معمولاً بیش از یک راه برای حل یک مشکل وجود دارد و اغلب چندین پاسخ برای یک سؤال پیدا می‌شود. این برای صاحبان سایت‌ها به چند دلیل عالی است، به شما مسائل متعددی را برای ایجاد محتوای وبلاگ ارائه و همه مبانی عبارات جستجوی مختلف را پوشش می‌دهد. از این طریق می‌توان موضوعات وبلاگ را کمی تغییر داد تا فرصت‌های بیشتری برای ایجاد محتوای با کیفیت بالا و هدفمند ایجاد شود که هم جالب و هم برای مخاطب مفید باشند.

نقش کلمات کلیدی هدف برای وبلاگ نویسان سایت فروشگاهی

ما در مطالب دیگر این سایت در مورد کلمات کلیدی نوشته‌ایم، اما اینجا به موارد خاص تری اشاره می‌کنیم. کلمات کلیدی به سادگی عباراتی هستند که می‌دانید وب سایت شما باید در هنگام جستجوی آن‌ها در گوگل رتبه بندی شود. یک لیست تعریف شده از کلمات کلیدی فقط به شما این امکان را می‌دهد که تلاش‌ها را متمرکز کنید و ابزار دیگری برای اطمینان از وارد کردن تمام اطلاعات صحیح به خود بدهید. توجه داشته باشید که می‌توانید کلمات کلیدی خود را مستقیماً از سؤالات، پاسخ‌ها، مشکلات و راه‌ حل‌های خود بگیرید. برای آشنایی کامل با نحوه تحقیق کلمات کلیدی کلیک کنید.

هنگامی که لیست کلمات کلیدی خود را تهیه کردید، باید آن را به همه چیز بدوزید. با انجام این کار، گوگل می‌تواند به وضوح ببیند که پست وبلاگ شما حاوی کاملترین پاسخ‌ها و راه حل‌هاست.

نقش کلمات کلیدی هدف برای وبلاگ نویسان سایت فروشگاهی

سلسله مراتب تولید محتوا

برای کار با موتورهای جستجو، باید وب سایت‌ خود را مانند آن‌ها مطالعه کنیم. گوگل علاوه بر کلمات موجود در صفحه، ساختار آن را نیز می‌خواند. گوگل می‌داند که عناوین صفحه مهم تر از نقل قول‌ها هستند، کپی نبودن متن مهم تر از لینک‌هاست، و عنوان‌های اصلی مهم تر از عنوان‌های فرعی‌اند. همچنین زمینه‌های زیادی برای کمک بیشتر به گوگل وجود دارد که همه ما از آن‌ها غافل هستیم. نام تصاویر، تگ‌های جایگزین و زیرنویس‌ها همگی فرصت‌هایی برای گنجاندن کلمات کلیدی و زمینه‌هایی هستند که به سئوی شما کمک می‌کنند. برای آشنایی کامل با نحوه تولید محتوا سایت و سئو محتوا کلیک کنید.

تجزیه و تحلیل هر پست وبلاگ از دیدگاه رباتیک بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که عنوان پست وبلاگ شما بازتابی منصفانه از مطلب است و شامل مهمترین اطلاعات آن‌ می‌شود. بررسی کنید که عناوین و زیرعنوان‌های شما به درستی متن را توصیف می‌کنند.

سلسله مراتب تولید محتوا

سرعت نتیجه گیری از سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

سئو یک ماراتن است، نه یک سرعت. یک شبه نتیجه را نخواهید دید و ممکن است هفته‌ها یا حتی ماه‌ها طول بکشد تا تفاوت را مشاهده کنید! چیزی که برای یک سایت کار می‌کند ممکن است برای دیگری جواب ندهد؛ بنابراین نمی‌توانیم دقیقاً بگوییم چقدر طول می‌کشد تا تفاوت و سود را مشاهده کنید. برای آشنایی کامل با نحوه افزایش سرعت سایت کلیک کنید.

ما توصیه می‌کنیم از لیست کلمات کلیدی‌ای که تعیین کرده‌اید در عرض یک الی دو ماه استفاده کنید، چرا که معمولا کلمات کلیدی ترند تغییر می‌کنند. همیشه می‌توانید پس از تولید محتوا برای اولین مجموعه از کلمات کلیدی خود، کلمات کلیدی جدید و تولید محتوای جدید را شروع کنید. به این ترتیب می‌توانید نگاهی به این که کدام‌ها کار می‌کنند و کدام‌ها مفید نیستند بیندازید و از تجربیات به دست آمده در تولید‌ محتواهای بعدی استفاده کنید.

سرعت نتیجه گیری از سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

بررسی فنی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

وب سایت‌های فروشگاه‌های لوازم تحریر اغلب سایت‌های تجاری بزرگ با صدها صفحه و چندین کالا هستند. به همین دلیل بسیار مهم است که وب‌سایت به اندازه کافی از نقطه نظر تکنولوژیکی مورد بررسی قرار بگیرد. ابزارهایی مثل Screaming Frog، Deep Crawl، Site Bulb و دیگر ابزارها به کاربران اجازه می‌دهند که تحلیل فنی سئو را انجام دهند. برای آشنایی کامل با سئو تکنیکال کلیک کنید.

در صورت وجود هرگونه مشکل رفع خطاهای موجود امری حیاتی است. برای شروع، ساختار وب سایت نقش مهمی را در رتبه بندی بازی می‌کند؛ بنابراین سعی کنید آن را حرفه‌ای و شیکتر نشان دهید. علاوه بر این، زمان بارگذاری سریع برای هر وب سایت ضروری است زیرا رضایت مشتری را افزایش می‌دهد و یک عنصر رتبه بندی مهم به حساب می‌آید. در صورت وجود لینک‌های شکسته یا خطاهای ۴۰۴، آن‌ها را برطرف کنید.

بررسی فنی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

بهینه سازی درون صفحه فروشگاه اینترنتی

نکته بعدی اهمیت بهینه سازی درون صفحه یا همان سئو داخلی است. سعی کنید هنگام بهینه سازی صفحه از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید. اگر یک فروشگاه تازه هستید، با کلمات کلیدی طولانی شروع کنید و کم کم به عبارات جستجوی گسترده و رقابتی برسید. اطمینان حاصل کنید که عناوین صفحه، توضیحات متا، سرفصل‌ها، URL‌ها و موارد دیگر سایتتان شامل کلمات کلیدی موردنظرتان هستند. برای آشنایی کامل با سئو داخلی کلیک کنید.

بهینه سازی درون صفحه فروشگاه اینترنتی

بهینه سازی خارج از صفحه سایت لوازم تحریر

جدا از فناوری و سئوی درون صفحه، بک لینک‌ها از مهمترین معیارهای رتبه بندی گوگل هستند. بین رتبه‌های بالاتر و بک لینک‌های درجه یک در سایت‌ها رابطه مستقیمی وجود دارد. برای دریافت بک لینک‌های با کیفیت بالا از وب سایت‌های مرتبط که هم به عنوان پشتیبان و هم منبع ترافیک ارجاع مربوطه عمل می‌کنند، یک برنامه بلند مدت لینک سازی در نظر بگیرید. برای آشنایی کامل با سئو خارجی کلیک کنید.

در مورد بک لینک‌ها باید همیشه مواردی را در نظر داشته باشید. برای مثال این که ایجاد بک لینک فقط به صفحه اصلی کافی نیست. لینک‌ سازی به صفحه لیست محصولات و صفحات توضیحات باید بخشی از برنامه بک لینک‌ سازی شما باشد. همیشه درباره بک لینک‌های رقبای خود تحقیق انجام دهید. روند لینک سازی خارجی مهم و پر نکته است، به همین دلیل برون سپاری لینک بیلدینگ تصمیم خوب و عاقلانه‌ای خواهد بود. شما می‌توانید تمام روند سئوی سایت خود و یا فقط لینک سازی آن را به همکاران متخصص ما در تیم سئو پورفیض بسپارید.

بهینه سازی سئو خارج از صفحه سایت لوازم تحریر

سخن نهایی

مشتریان در حال حاضر بیشتر از همیشه لوازم تحریر را به صورت آنلاین خریداری می‌کنند. در نتیجه، کسب‌ و کارهای لوازم تحریر توانایی فوق‌العاده‌ای برای تعامل با مخاطبان خود و افزایش تعامل با مصرف کنندگان با ارائه محتوای خوب در تمام مراحل خرید را دارند.

برندها زمان زیادی را صرف تولید محتوای مناسب می‌کنند تا مورد توجه مخاطبان مورد نظرشان قرار گیرند، چه در جاهایی مانند اینستاگرام، وبلاگ‌های مختلف، ویدیوهای یوتیوب یا وبلاگ سایتشان. وبلاگ نویسی برای صنعت لوازم تحریر یک امر ضروری است، زیرا به صاحبان سایت اجازه می‌دهد اطلاعات مهم را به صورت آنلاین منتشر کنند و در عین حال رتبه بندی خود را با استفاده از کلمات کلیدی بهبود ببخشند.

سوالات متداول درباره سئو فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر

 • برای تولید محتوا سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر از چه موضوعاتی می‌توان استفاده کرد؟

می‌توانید لیستی از موضوعاتی که مخصوص وبلاگ خودتان هستند تهیه کنید و برایشان محتوا بنویسید. برای مثال یک فروشگاه لوازم تحریر لوازم تحریر فانتزی و رنگارنگ می‌فروشد. داشتن چنین محصول تعریف شده‌ای یک مزیت کلی در سئو به حساب می‌آید چرا که این فروشگاه می‌تواند محتوایی واقعا هدفمند با مخاطب خاص و مشخص ایجاد کند.

 • گوگل با چه معیاری سایت‌های فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر را رتبه بندی می‌کند؟

گوگل میزان مفید و کاربر پسند بودن محتوای یک فروشگاه آنلاین را ارزیابی می‌کند و برای عواملی که می‌توان به عنوان الگوریتم EAT خلاصه‌شان کرد اهمیت خاصی قائل است.

 • چقدر زمان می‌برد تا سئو سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر نتیجه بدهد؟

سئو یک ماراتن است، نه یک سرعت. یک شبه نتیجه را نخواهید دید و ممکن است هفته‌ها یا حتی ماه‌ها طول بکشد تا تفاوت را مشاهده کنید. چیزی که برای یک سایت کار می‌کند ممکن است برای دیگری جواب ندهد، بنابراین نمی‌توانیم دقیقاً بگوییم چقدر طول می‌کشد تا تفاوت و سود را مشاهده کنید.

 • نکات مهم در سئو فنی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم تحریر چه هستند؟

 • ساختار وب سایت نقش مهمی را در رتبه بندی بازی می‌کند.
 • زمان بارگذاری سریع برای هر وب سایت ضروری است؛ زیرا رضایت مشتری را افزایش می‌دهد و یک عنصر رتبه بندی مهم به حساب می‌آید.
 • در صورت وجود لینک‌های شکسته یا خطاهای ۴۰۴، آن‌ها را برطرف کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

علی والا واردات از چین

306 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست