بدون دیدگاه
270 تعداد بازدید

سئو سایت بازی

به طور خلاصه شما باید درک عمیقی از صنعت بازی داشته باشید یا سئو سایت بازی خود را به متخصصین این حوزه بسپارید. آنان با استفاده از استراتژی‌های پیشنهادی خود، ترافیک و رتبه‌‌بندی عالی را به سایت شما هدیه خواهند کرد. موارد مهمی که در این روند مورد بررسی و انجام قرار می‌گیرند عبارتند از:
• تحلیل و بررسی رقبا
تجزیه و تحلیل دقیقی از رقبای مستقیم شما انجام خواهد شد تا بینش‌ها، نقاط ضعف و فرصت‌های شما پیدا شوند.
• بهینه‌سازی وب‌سایت
تولید، ویرایش و به روز رسانی محتوا به علاوه بهینه سازی صفحات به منظور بهبود عملکرد و رتبه بندی شما صورت خواهد گرفت.
• تحقیق درباره کلمات کلیدی مرتبط
یک تحقیق عمیق انجام خواهد شد تا بفهمید مرتبط ترین کلمات کلیدی برای شما کدام هستند.
• لینک سازی
استراتژی ساخت لینک باید ایجاد و اجرا شود، اعتبار وب سایت از این طریق افزایش پیدا کرده و باعث محبوبیت آن در موتورهای جستجو می‌شود.

سئو سایت بازی

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

سئو سایت بازی یکی از خدماتی است که می‌توانید از آکادمی پورفیض دریافت کنید. این مجموعه با پشتیبانی و ارائه راهکارهای کاربرد به رسیدن سایت شما در لینک اول گوگل کمک زیادی خواهد کرد. صنعت بازی از گذشته در حال رونق بوده و هست. سایت‌های بازی در حال حاضر به یکی از منابع اصلی سرگرمی در سراسر جهان تبدیل شده‌اند و با گسترش صنعت بازی، سئو سایت بازی با افزایش اهمیت و تقاضای زیادی مواجه شده است.

سایت‌های بازی از رقابتی ترین سایت‌ها در جهان به حساب می‌آیند. این صنعت بسیار گسترده است و سایت‌های فعال در این حوزه رقبای بسیاری دارند، به همین دلیل با اجرای نادرست سئو سایت بازی، قطعاً با شکست مواجه خواهند شد. اینجاست که نیاز به یک متخصص سئو احساس می‌شود. سایت پورفیض خدمات جامعی را با تمرکز بر نیاز وب سایت بازی شما ارائه می‌دهد. در ادامه این مطلب به بعضی از نکات کلیدی موفقیت سئو سایت بازی خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب:

 • تعیین نوع سایت بازی به طور دقیق
 • انجام تحقیق کامل درباره کلمات کلیدی
 • بهینه سازی وب سایت
 • تجزیه و تحلیل رقبا
 • تولید محتوای ویدیویی و متنی جذاب
 • استفاده از رسانه های اجتماعی دیگر
 • آموزش سئو سایت بازی

تعیین نوع سایت بازی به طور دقیق

با ژانرهای مختلف بازی‌هایی که وجود دارد، سیستم‌های مورد نیاز متفاوت خواهند بود و به همین دلیل ضروری است که تعیین کنید می‌خواهید چه نوع سایتی داشته باشید. بخش‌های مختلف بازی نیازمند رویکردهای متفاوتی برای سئو سایت‌ بازی هستند.

در واقع تعیین نوع سایت بازی که می‌خواهید راه اندازی و سئو کنید، اولین قدم است. از آنجایی که سایت‌های بازی عمدتاً از محتوای مرتبط با بازی مانند پورتال‌ها، وبلاگ‌های بازی، کتاب‌های قوانین و غیره تشکیل شده‌اند، تعیین نوع بازی‌ها، زمینه را برای انجام روند سئو سایت‌ بازی فراهم کرده و به جذب مخاطبان هدف مناسب برای سایت بازی شما کمک می‌کند.

به طور کلی بازی از ژانرها و سیستم‌های مختلفی تشکیل شده است و اهمیت دارد که بدانید می‌خواهید چه نوع سایتی باشید. سایت‌های بازی متشکل از مجلات آنلاینی هستند که بر مقالات مرتبط با بازی، پورتال‌های بازی، خرده‌فروشی و توزیع آنلاین و وبلاگ‌های بازی تمرکز دارند.

گیمرهای متفاوت با توجه به جستجو‌ها و محتواهایی که می‌خواهند به آن دسترسی داشته باشند دسته‌بندی می‌شوند، به این معنی که تعریف و تعیین نوع سایت برای شما تضمین می‌کند که مخاطبان مناسب با سایتتان را دریافت کنید.

تعیین نوع سایت بازی به طور دقیق

انجام تحقیق کامل درباره کلمات کلیدی

تحقیق درباره کلمات کلیدی یک فرآیند ضروری در روند سئو سایت بازی به حساب می‌آید. در واقع یک عامل کلیدی و تعیین‌کننده برای رتبه‎بندی سایت شما در نتایج موتورهای جستجوست. چنین سایتی نیازمند تخصص در انجام تحقیق دقیق و هدفمند کلمات کلیدی است که نیاز به آموزش سئو سایت بازی و تخصص در این زمینه دارد. افزایش آمار سئو از طریق کلمات کلیدی سالم و موثر به افزایش ترافیک ارگانیک در سایت شما کمک می‌کند.

برای آشنایی کامل با نحوه تحقیق کلمات کلیدی کلیک کنید.

انجام تحقیق کامل درباره کلمات کلیدی

سئو و بهینه سازی وب سایت

توجه به سئوی فنی گام بعدی در داشتن یک وب‌سایت بازی بی نقص است. انجام یک بررسی فنی کامل به پیدا کردن جاهایی که سایت‌تان در آن دارای اشکال است، کمک می‌کند. عناصر زیادی در تعیین رتبه وب‌سایت شما موثر‌ یا مضر هستند. برای مثال؛ کلمات کلیدی قدیمی، لینک‌های شکسته و سایر مواردی که ممکن است وب‌سایت شما را از دید موتورهای جستجو دور کنند. این‌ موارد را می‌توان با انجام سئوی فنی شناسایی و بهینه کرد.

برای درک کامل از اینکه سئو چیست کلیک کنید.

بهینه سازی وب سایت

تجزیه و تحلیل رقبا

هدف اصلی سئو، پیشی گرفتن از رقباست. تجزیه و تحلیل دقیق و تخصصی رقبا می‌تواند شما را در به دست آوردن برتری نسبت به آن‌ها یاری کند. از طریق تجزیه و تحلیل مناسب رقبا، می‌توانید متوجه شوید که رقبای شما در چه زمینه‌هایی برتری دارند و چطور به این برتری دست پیدا کرده‌اند. علاوه بر این، می‌توانید بینش مفید و‌ موثری در مورد عملکرد آن‌ها به دست آورید که می‌تواند به شما در ایجاد استراتژی‌های بهتر برای سئو سایت بازی خود کمک کند.

یکی دیگر از نکات کلیدی درباره تجزیه و تحلیل رقبا، پیدا کردن نقاط ضعف‌شان و استفاده از آن‌ها برای پیشی گرفتن در زمینه‌هایی است که آنان در آن‌ها عقب مانده‌اند. این نه تنها به ایجاد تقاضا برای وب‌سایت بازی شما کمک می‌کند، بلکه به شما یک جهش قابل توجه نسبت به رقبای خود می‌دهد.

با وجود وفور چنین سایت‌هایی در اینترنت، بهتر است برای به روز نگه داشتن صفحات خود، برخی از تحلیل‌ها و تحقیقات را در مورد محبوب‌ترین سایت‌ها و جدیدترین روندهای بازی انجام دهید. چند جست‌وجو در گوگل به شما کمک می‌کند ببینید آخرین موضوعات پرطرفدار که گیمرها به آن‌ها نگاه می‌کنند، چه چیزهایی هستند. این به شما کمک می‌کند تا ببینید اکثر سایت‌های بازی چه چیزی را ارائه می‌دهند و چگونه محتوای خود را به مخاطبان خود ارائه می‌کنند. همچنین می‌توانید بفهمید که چگونه باید مخاطب خود را بهتر بشناسید و از رقبا متمایز شوید.

تولید محتوای ویدیویی و متنی جذاب

سئو سایت بازی به استفاده از انواع مختلف محتوا برای ایجاد تعامل برای مخاطبان هدف نیاز دارد. استریم دنیا را طوفانی کرده و خود را به عنوان یکی از محبوب‌ترین فرمت‌های مصرف محتوای بازی معرفی کرده است. این موضوع باعث شده که محتوای ویدیویی به یک عنصر حیاتی در سئو سایت‌ بازی تبدیل شود.

ایجاد محتوای ویدیویی مرتبط با آموزش‌های بازی، ترفندها، بررسی‌ها، ویدیوهای واکنش و غیره می‌تواند ترافیک وب‌سایت بازی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. به طور کلی این یک فرصت عالیست، چرا که وبلاگ‌های بازی بسیار محبوبند و انجمن‌ها و پورتال‌های مختلف بازی همیشه دارای مخاطبان گیمر زیادی هستند که منتظر انتشار محتوای مرتبطند تا درمورد آن  گفتگو کنند. برای سئو باید به طور عمیقی به بررسی فرصت‌ها و ‌تولید انواع مختلف محتوا پرداخت.

برای آشنایی کامل با سئو محتوا کلیک کنید.

برخی از وب‌ سایت‌های پربازدید برای محتوای مرتبط با بازی YouTube و Twitch به حساب می‌آیند که هر دو شامل ساعت‌ها ویدیو هستند. میزان محتوای ویدیویی که در چند سال گذشته به طور منظم در دسترس بوده به طور دائم افزایش یافته و محتوای ویدیویی را به بخشی ارزشمند از هر کمپین سئو و رسانه‌های اجتماعی تبدیل کرده است.

برای آشنایی کامل با سئو عکس کلیک کنید.

گیمرها می‌خواهند ببینند بازی‌های ویدیویی چگونه انجام می‌شوند، به این منظور که آن را یاد بگیرند یا ببینند آیا ارزش خرید دارد یا نه. وقتی نوبت به تولید محتوای بازی‌های ویدیویی می‌رسد، بهتر است از قالب خاصی استفاده کنید، این کار به گیمرها کمک می‌کند سایت شما را راحت‌تر شناسایی کنند.

اضافه کردن لینک به محتوا هم یکی از بهترین‌ راه‌ها برای افزایش ترافیک سایت بازی شماست. البته زمانی مفید است که که ویدیوهایتان کاملا بهینه شده باشند. ما در سایت پورفیض این کار را برای محتوای سایت بازی شما انجام می‌دهیم.

تولید محتوای ویدیویی و متنی جذاب

استفاده از رسانه های اجتماعی دیگر

مهم نیست که از کدام صنعت هستید یا چه سایتی دارید، رسانه‌های اجتماعی بهترین مکان جهت تبلیغ و سرمایه گذاری برای محصولات و خدمات شما هستند. هنگامی که صحبت از سئو سایت بازی می‌شود، تولید محتوای مرتبط در رسانه‌های اجتماعی و جذب مخاطبان هدف برای نظر دادن، لایک کردن و به اشتراک گذاری پست‌ها می‌تواند باعث ایجاد علاقه بیشتر در بین مخاطبان هدف شما نسبت به فعالیت‌های سئوی عمومی شود.

رسانه‌های اجتماعی یکی از بهترین راه‌ها برای دسترسی به مخاطبان هستند؛ زیرا با اجازه دادن به نظرات و پیام‌ها، ارتباط را راحت‌‌تر می‌کنند. گیمرها در سراسر جهان از اینستاگرام و یوتیوب به عنوان یکی از اصلی‌ترین پلتفرم‌های خود استفاده می‌کنند و این موضوع در تعداد لایک، اشتراک‌گذاری و بازدید از محتواهای بازی بسیار مشهود است. ایجاد یک صفحه یوتیوب برای سایت بازی شما به افزایش ترافیک ورودی آن کمک می‌کند؛ زیرا یکی از پلتفرم‌هایی است که گیمرها به‌ روز رسانی‌ها و خبرهای جدید را در آن دنبال می‌کنند.

استفاده از رسانه های اجتماعی دیگر

آموزش سئو سایت بازی

همانطور که گفته شد بازی‌های ویدیویی در چند دهه گذشته به یکی از محبوب‌‌ترین شکل‌های رسانه تبدیل شده و کنسول‌های بازی ویدیویی به یکی از لوازم خانگی تبدیل شده‌اند. یکی از عواملی که بر رشد سریع این صنعت تأثیر گذاشت، ظهور اینترنت بود.

در واقع، جستجو برای بازی به طور منظم درصد زیادی از جستجوها را تشکیل می‌دهد. با توجه به اینکه موتورهای جستجو نقش مهمی در جذب مخاطبان به سمت سایت بازی ایفا می‌کنند، استفاده از استراتژی سئو و به طور کلی آموزش سئو سایت بازی یکی از موثرترین راه‌ها برای بهبود نتیجه است.

رویکردهای بهینه‌سازی برای سایت‌های بازی متفاوت از سایر وب سایت‌ها هستند و به همین دلیل قبل از اجرا نیاز به تحقیق و برنامه‌ریزی خوبی دارند. در این بخش به بیان بخش کوچکی از آموزش سئو سایت بازی پرداخته‌ایم و بعضی از بهترین استراتژی‌های سئو را همراه با چند نکته مهم که به شما در دستیابی به مخاطبان هدف کمک می‌کنند بیان کرده‌ایم که می‌توانید در سایت بازی خود استفاده کنید. برای انجام سئو سایت بازی خود و آموزش در این‌باره می‌توانید با متخصصین سایت ما تماس بگیرید و سئو سایت بازی خود را به طور کامل به ما بسپارید.

آموزش سئو سایت بازی

سخن پایانی

سئو سایت بازی به بخشی جدایی‌ناپذیر از صنعت بازی تبدیل شده است. استفاده از خدمات سئو برای وب سایت‌های بازی بسیار بیشتر از حد معمول روی روند موفقیت این سایت‌ها تاثیر دارد. قوانین رتبه‌بندی موتورهای جستجو به طور قابل توجهی تغییر کرده‌اند و به همین دلیل است که صاحبان این سایت‌ها نیازمند آموزش سئو سایت بازی یا همکاری با متخصصین این حوزه هستند.

سوالات متداول سئو سایت بازی

 1. سئو سایت بازی چیست؟

سئو سایت بازی شامل فعالیت‌های بهینه‌سازی است که به طور خاص برای سایت‌های صنعت بازی و بازی‌های ویدیویی تنظیم و انجام می‌شوند.

 1. آیا برای سایت بازی خود به متخصص سئو نیاز دارید؟

کارشناسان ما در صنعت بازی و سئو سایت بازی تخصص خاص خودشان را دارند. ما اینجا هستیم تا در هر مرحله به شما در ایجاد و اجرای استراتژی سئوی سایتتان کمک کنیم. هدف افزایش دید، ترافیک با کیفیت و رتبه‌بندی در صفحات نتایج موتورهای جستجو با بهینه‌سازی سایت، شبکه‌های اجتماعی و محتوای خود، اجرای بهترین شیوه‌ها و همچنین تجزیه و تحلیل جایگاه سایت بازی و رقابت برای بهترین آن است. به طور کلی واضح است که صنعت بازی همچنان پتانسیل و فرصت‌های زیادی برای ارائه دارد. با این حال، یک بازار بسیار رقابتی است که به شهرت رسیدن در آن دشوار خواهد بود. به همین دلیل سپردن کار به کارشناسان سئو درست ترین کار به نظر می‌آید.

 1. خدمات سئو سایت بازی چه‌ها هستند؟

کشف مخاطبان هدف، تحقیق و تولید محتوا برای کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل استراتژیک رقبا، لینک سازی خارجی و ..

 1. چرا سئو سایت بازی مهم است؟

صنعت بازی همچنان در حال رشد بوده و در حال حاضر از صنعت فیلم پیشی گرفته است. محبوبیت بازی‌ها مخصوصاً برای نسل‌های جوان هرگز اینقدر زیاد نبوده است. ما این روزها علاوه بر بازارهای نوظهور و گسترش دسترسی به اینترنت پرسرعت، شاهد یک صنعت رو به رشد با فرصت‌های فراوان هستیم. وب سایت‌هایی که در صفحه اول گوگل به خصوص در سه جایگاه اول ظاهر شده‌اند، بیشترین بازدید را دارند (تقریباً ۷۰ درصد از کلیک‌ها). با این حال، با وجود تعداد زیادی از رقبای قوی، لازم است از برنامه سئوی مناسب برای کسب رتبه‌های خوب در نتایج جستجو استفاده کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

علی والا واردات از چین

270 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست