سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی

در این مقاله سعی شده راجع به راه اندازی و سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی توضیح داده شود. اگر صاحب فروشگاه کنسول بازی هستید و می‌خواهید یک سایت فروشگاهی مناسب برای آن طراحی کنید، این مطلب برای شما نوشته شده است. چرا که اولا راجع به کلیت مراحلی که باید برای طراحی مناسب سایت سپری کنید، توضیح داده‌ایم و در ثانی یک تیم سئو بسیار قوی و با تجربه به شما معرفی می‌شود که صفر تا صد کارتان را انجام دهد.

سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

فروشگاه کنسول بازی دارید؟ چه فروشگاه جذابی. اما آیا فقط می‌خواهید محصولات خود را به صورت فیزیکی بفروشید؟ تا بحال به فروش اینترنتی از طریق فروشگاه اینترنتی کنسول بازی فکر کرده‌اید؟ شاید با خود بگویید که مگر کنسول بازی را اینترنتی هم می‌شود فروخت

بله. هر چیزی را می‌شود اینترنتی فروخت، به خصوص اگر محصول باحالی مثل کنسول بازی باشد. اما چطور؟ عنوان این مقاله سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی است. پس یعنی قرار است به شما توضیح دهیم که چطور می‌شود از طریق سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی، یک سایت پربازدید برای فروش محصولات خود ایجاد کرده و آن‌ها بصورت اینترنتی بفروشید.

اگر علاوه بر سوالات قبل سوالات جدیدی هم در مورد اینکه اصلا سئو چیست و چه کاربردهایی دارد و … در ذهنتان شکل گرفته، نگران نباشید. تیم سئو ما همه سوالات شما را پاسخ داده و به فروش اینترنتی محصولاتتان کمک می‌کند. فعلا صبر کنید و تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی:

  • آیا راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنسول بازی لازم است؟
  • فروشگاه اینترنتی کنسول بازی را کجای دلمان بگذاریم؟ 
  • مراحل سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی
  • سخن پایانی
  • سوالات متداول

آیا راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنسول بازی لازم است؟

اگر این سوال را از کسی که عمری در بازار‌های سنتی شهرتان حجره دارد بپرسید، قطعا جواب می‌دهد خیر. چرا که این شخص احتمالا مشغول فروختن فرش‌های دستبافت یا ادویه‌جات به سبک سنتی بوده و همیشه مشتری ثابت خودش را دارد. بالاخره عمری به این روش محصولات خودش را فروخته و نیازی نمی‌بیند که تغییری در روش فروشش ایجاد کند؛

اما اگر از مشاوران بازاریابی دیجیتال بپرسید، می‌گویند چطور ممکن است که تا الان فروشگاه اینترنتی کنسول بازی راه اندازی نکرده‌ای؟ امروزه فروش تنها محدود به فضای واقعی نیست. بیشتر افراد یا شاید تقریبا همه حداقل یکبار خرید اینترنتی انجام داده‌اند. این خرید در کجا رخ می‌دهد؟ مشخصا در فروشگاه اینترنتی. برای آشنایی کامل با اینکه سئو چیست کلیک کنید.

قطعا شما هم تا به حال از فروشگاه‌ها و سایت‌های معتبر اینترنتی، خرید خود را انجام داده‌اید. بازار اصلی این فروشگاه‌ها که همه از آن گذر می‌کنند، همان مرورگر گوگل است. فرضا اگر بخواهید به صورت اینترنتی کاپشن بخرید، گوشی خود را بر می‌دارید و در گوگل عبارت خرید کاپشن را وارد می‌کنید. با این کار شما به بازار اصلی فروش کاپشن در اینترنت وارد می‌شوید و با احتمال زیاد همان فروشگاه‌های جلوی چشم که در صفحه اول گوگل بالا می‌آیند را نگاه می‌کنید. راز اینکه فروشگاه شما جزو همین فروشگاه‌های جلوی چشم باشد در سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی نهفته است. اما چگونه؟

آیا راه اندازی فروشگاه اینترنتی کنسول بازی لازم است؟

فروشگاه اینترنتی کنسول بازی را کجای دلمان بگذاریم؟

شما قرار نیست این فروشگاه را جایی بگذارید، بلکه آکادمی سئو پور فیض با بهینه سازی سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی آن را در صفحه اول گوگل قرار می‌دهد. همانطور که گفتیم یک فروشگاه اینترنتی زمانی که در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرد، مانند این است که فروشگاهی بصورت فیزیکی در شلوغ ترین نقطه بازار قرار گیرد.

قرارگیری در شلوغ‌ترین نقطه بازار به معنی بیشتر شدن احتمال خرید مشتریان است. چرا که هر چه بازدید از فروشگاه شما بیشتر شود، تعداد کسانی که خرید می‌کنند هم افزایش می‌یابد. همین موضوع در مورد فروشگاه اینترنتی هم صادق است. به این صورت که اگر فروشگاه اینترنتی کنسول بازی شما در صفحه اول و لینک یک گوگل بالا بیاید؛ پس احتمال وارد شدن به آن و در نتیجه خرید اینترنتی بیشتر می‌شود.

در واقع کار مشاوره سئو این است که این کار را شدنی کنند. یعنی هدف از سئو سایت این است که کاری کنیم لینک سایت فروشگاهی شما جزو اولین سایت‌هایی قرار گیرد که هم مطابق با الگوریتم های گوگل عمل کنند و هم سایت در رتبه‌های خوبی قرار دهند. با این کار تعداد بازدید از سایت شما بیشتر شده و البته احتمال خرید از فروشگاه اینترنتی شما بالاتر می‌رود.

فروشگاه اینترنتی کنسول بازی را کجای دلمان بگذاریم؟

مراحل سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی

مراحلی که باید برای بهینه سازی سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی شما طی شود، اصلی‌ترین کاری است که سئوکار انجام می‌دهد. همانطور که راه اندازی یک فروشگاه به صورت واقعی نیازمند طی کردن مراحلی است مثل تهیه مکان، طراحی و دکوربندی، قفسه‌چینی و دسته‌بندی اجناس و البته تبلیغات، راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی نیز نیازمند مراحلی مشابه است اما در فضای اینترنت. این مراحل به صورت تیمی یعنی برنامه نویسان و محتوا نویسان انجام می‌گیرد. مراحلی که در ادامه آن‌ها را به طور کامل توضیح می‎‌دهیم.

مراحل سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی

طراحی سایت فروشگاهی کنسول بازی

اگر سایت فروشگاهی خود را طراحی کرده‌اید، لازم است که آن را متناسب و کاربرپسند کنید. به این معنی که بر اساس دسته‌‌بندی‌های موجود برای کنسول بازی، یک سری قسمت‌های مختلف و جذاب برای سایت طراحی کنید که هم سرچ کردن در آن ساده باشد و هم کاربران با دیدن آن جذب شوند. اگر فرضا کاربری به دنبال یک کنسول خاص باشد، اما نتواند به سادگی جایگاه آن را در سایت فروشگاهی شما پیدا کند، آنگاه ممکن است از سایت خارج شده و به خودش زحمت کار با یک سایت شلوغ و درهم بر هم را ندهد؛ پس طراحی متناسب با فروشگاه کنسول بازی بسیار مهم است.

طراحی سایت متناسب

فروشگاه روی همه دستگاه ها نمایش داده شود

فرض کنید سایت فروشگاه کنسول بازی شما تنها روی دسکتاپ بالا بیاید. در این صورت کسی که می‌خواهد با گوشی خرید خود را انجام دهد قادر به وارد شدن به سایت فروشگاهی شما نبوده و عملا این دسته از مشتریان از دست می‌روند. به اصطلاح قابلیت بالا آمدن سایت روی گوشی و دسکتاپ را ریسپانسیو بودن سایت می‌نامند و البته سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی باعث می‌شود سایت شما ریسپانسیو شود. برای آشنایی کامل با الگوریتم های گوگل کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی کنسول بازی روی همه دستگاه ها نمایش داده شود

داشتن تیم محتوا نویسی برای سایت 

اگر سایتی داشته باشید که درون آن هیچ عکس و مطلبی در مورد کنسول‌های بازی وجود نداشته باشد. در این صورت عملا فروشگاه ندارید، بلکه تنها یک سری قفسه طراحی کرده‌اید که جنس درون آن قرار گرفته است. برای آشنایی کامل با نحوه تولید محتوا و سئو محتوا کلیک کنید.

شاید مهمترین بخش سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی ، همین بخش تولید محتوا باشد. با تولید محتوا سایت فروشگاهی شما به اصطلاح با کلمات کلیدی بیشتری در صفحه اول گوگل نمایش داده می‌شود. فرض کنید شخصی عبارت خرید کنسول بازی ایکس باکس را درون گوگل وارد کند.

در این صورت یک سری سایت در صفحه اول نمایش داده می‌شود. این سایت‌ها در کلمه کلیدی خرید کنسول بازی ایکس باکس سئو مناسب داشته‌اند که در صفحه اول ظاهر شده‌اند؛ اما اگر همین شخص کلمات کلیدی دیگری وارد کند ممکن است ترتیب سایت‌ها تغییر کند.

شما با داشتن یک تیم محتوا نویس، این کلمات کلیدی را سرچ کرده و سئو سایت خود را در آن کلمات بهینه‌سازی می‌کنید. اینطور اگر شخصی کلمات کلیدی گوناگونی وارد کند باز هم سایت شما اگر در آن کلمات کلیدی سئو خوبی داشته باشد، همچنان در صفحه اول ظاهر می‌شود. هر چه محتوای بیشتری در کلمات کلیدی گوناگون تولید کنید، به بهبود سئو محتوا و سایت خود کمک کرده‌اید.

داشتن تیم محتوا نویسی برای سایت

تبلیغات آنلاین

در نهایت برای بهبود سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی لازم است که یک سری تبلیغات آنلاین مثل لینک دهی به سایت‌های مشهور انجام شود. این تبلیغات به این صورت است که شما لینک صفحه اول سایت فروشگاهی خود یا مثلا لینک محتواهای گوناگون خود را به سایت‌های معتبر می‌سپارید که آن را درون مطالب پر بازدید خود قرار دهند. با این کار بازدیدکنندگان از آن سایت مشهور با کلیک کردن روی لینک شما، به سایت شما وارد شده و در نتیجه بازدید و احتمال خرید از سایت شما بالا می‌رود.

تبلیغات آنلاین

سخن پایانی 

معمولا از افراد قدیمی بازار زمانی که سوال شود، آیا مایل هستید که کسب و کار سنتی خود مثلا فروش کنسول بازی را به یک سایت معتبر با بازدید زیاد تبدیل کنید، با مخالفت شدیدی روبه‌رو خواهید شد. اگر شما هم دارنده چنین کسب و کاری هستید، باید ایجاد فروشگاه اینترنتی و آنلاین را جدی بگیرید و مهم‌تر از همه اینکه سایت را سئو کنید. امروزه افراد برای دستیابی به بهترین ابزارهای بازی مثل کنسول سراغ اینترنت و سرچ در باکس گوگل می‌روند.

در اینجا آموزش دیدیم که برای سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی باید چه کارهایی انجام دهیم و به مجموعه‌ای همانند پورفیض دات کام اعتماد کنیم.

‌سوالات متداول درباره فروشگاه اینترنتی کنسول بازی

آیا برای فروشگاه کنسول بازی می‌شود سایت راه انداخت؟

بله. فروشگاه کنسول بازی دارای جامعه مخاطبی است که سر و کارشان با اینترنت و فضای وب  است پس لازم است که فروشگاه شما در اینترنت نیز دارای یک سایت فروشگاهی باشد.

آیا فروشگاه کنسول بازی به فروش بیشتر کمک می‌کند؟

امروزه برای فروش بیشتر هر محصولی لازم است که از فروش آنلاین نیز استفاده شود. به همین دلیل برای فروش کنسول بازی نیز داشتن فروشگاه اینترنتی بسیار کمک کننده خواهد بود.

سئو سایت فروشگاه اینترنتی کنسول بازی چگونه انجام می‌شود؟

برای سئو فروشگاه کنسول بازی نیز مانند دیگر فروشگاه‌های اینترنتی لازم است یک سری مراحل مثل طراحی مناسب سایت، ریسپانسیو کردن آن، تولید محتوا و البته تبلیغات انجام شود.

آیا تولید محتوای سایت فروشگاه کنسول بازی لازم است؟

بله. تولید محتوا یکی از مراحل بسیار مهم برای سئو کردن سایت فروشگاهی کنسول بازی بوده و انجام آن به بهینه سازی سایت بسیار کمک می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

اسپیرالی لوله اسپیرال

255 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست