بدون دیدگاه
333 تعداد بازدید

سئو سایت شرکتی

سئو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و هر شخصی باید تاثیر آن‌ را روی کسب و کار خود درک کند. به طور کلی داشتن فعالیت‌های درست و اصولی در مسیر سئو سایت شرکتی باعث افزایش تعداد مشتریان می‌شود، چرا که بیشترین ترافیک اینترنت از جستجوهایی است که افراد انجام می‌دهند و وقتی شما به آن‌ها نشان داده شوید، توسط آن‌ها انتخاب خواهید شد. به طور کلی سئو تاثیرات زیادی دارد که به طور خلاصه عبارتند از:
• افزایش اعتبار برای شرکت و جلب اعتماد افراد
• آگاهی پیدا کردن از مسیر تجاری خود
• بهتر کردن تجربه کاربری برای مخاطب و مشتری
• افزایش تعامل و ترافیک به صورت محلی

سئو سایت شرکتی

تماس با آکادمی سئو پورفیض 

واتس اپ محمد پورفیض
اینستاگرام محمد پورفیض
لینکدین محمد پورفیض
تلگرام محمد پورفیض

هر شرکتی در ابتدا برای پیشرفتش به آموزش سئو سایت شرکتی نیاز دارد، زیرا این روش بادوام ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای دستیابی به مشتریان به حساب می‌آید. نیاز به سئو اخیرا به بالاترین حد خود رسیده است. این به دلیل سوق پیدا کردن مصرف کنندگان به سمت دنیای آنلاین برای رفع نیازهای خود است و حتی سنتی‌ترین مشاغل نیز متوجه شده‌اند که باید مسیرشان را به سمت دیجیتال تغییر دهند.

بسیاری از برندها و کسب‌ و کارها می‌دانند که برای پیشرفتشان در دنیای دیجیتال به سئو نیاز دارند، و آگاه هستند که چه مزایای زیادی را از طریق سئو به خود جذب خواهند کرد. سئو امکان دسترسی به یک وب سایت را تا حد زیادی آسان می‌کند و همین امر باعث جذب مخاطبان و مشتریان به سمت آن می‌شود. این تخصص نیاز به آموزش و مهارت دارد تا سایت شما را به سمت صفحات اول گوگل ببرد.

ما در سایت پورفیض تمامی خدمات سئو سایت شرکتی و غیره را به شما ارائه می‌دهیم، با این حال در این مطلب به نکات مهمی درباره سئو سایت شرکتی و آموزش سئو سایت شرکتی که برای کسب و کار شما بسیار مفید خواهند بود اشاره می‌کنیم.

فهرست مطالب:

 • آموزش سئو سایت شرکتی
 • راه های بهبود سئو سایت شرکتی
 • سایر کارهایی که می توانید برای بهینه سازی سایت شرکتی انجام دهید
 • سخن نهایی
 • سوالات متداول

آموزش سئو سایت شرکتی

با آموزش سئو سایت شرکتی در ادامه این صفحه از آکادمی سئو پور فیض عمراه ما باشید.

دلایل اهمیت سئو سایت شرکتی

 • بیشترین ترافیک اینترنت از جستجوهایی است که افراد انجام می‌دهند

جستجو قسمت بزرگی از عملکرد اینترنت و اکثر کسب‌ و کارها را شکل می‌دهد و یک جزء حیاتی در رسیدن به مشتری است. در واقع پیدا شدن در جستجوی افراد باعث می‌شود آن‌ها به عنوان یک گذینه شما را پیدا کنند و تصمیم به خرید و یا استفاده از خدمات شما بگیرند. همه می‌دانند که گوگل نسبت به رقبایی مانند Yahoo، Bing، Baidu، Yandex، DuckDuckGo و بسیاری دیگر، سهم بسیار بزرگ تری در بازار جستجو دارد. البته این به این معنا نیست که آن موتورهای جستجو به دیده شدن شرکت شما کمک نمی‌کنند، فقط به این معناست که گوگل بخش قابل توجه تری از کل بازار جستجو را در اختیار دارد و به همین دلیل هم باید به آن توجه بیشتری شود.

درباره بخش باقی مانده از بازار که متعلق به موتورهای دیگر است باید گفت که آن‌ها هم از اهمیت برخوردار هستند و باید برای پیشرفت در آن‌ها هم برنامه ریزی و فعالیت لازم را در نظر بگیرید. گوگل، به عنوان پربازدیدترین وب سایت جهان و با چیزی بیشتر از یک میلیارد کاربر، محبوب ترین است و یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ است که بیش از دو میلیارد نفر حداقل یک بار در ماه به آن سر می‌زنند. همه ما می‌دانیم که اکثریت مردم جهان با دسترسی به اینترنت حداقل یک بار در روز را برای جستجو درباره چیزی به گوگل می‌روند. اینکه در این جستجوها قابل مشاهده باشید شما را به عنوان یک منبع قابل اعتماد به مخاطب می‌شناساند و این عالیست. سئوی با کیفیت یک سایت باکیفیت را به همچین جایی می‌رساند.

بیشترین ترافیک اینترنت از جستجوهایی است که افراد انجام می دهند

 • SEO سایت شرکتی باعث ایجاد اعتماد و اعتبار برای شرکت می‌شود

هدف هر متخصص سئوی با تجربه و به طور کلی هر فعالیت سئویی، ساختن یک پایه قوی برای یک وب سایت، با تجربه کاربری عالی و موثر است تا به لطف اعتماد و اعتبار شرکت و ویژگی‌های آن به راحتی در جستجوهای گوگل قابل کشف باشد. موارد بسیاری در قدرتمندی سایت شرکت شما  در موتورهای جستجوی گوگل نقش دارند. مثلا لینک‌ها، واکنش کاربر وقتی در سایت شماست، محتوای اصولی و بهینه شده و.. داشتن اعتبار در گوگل راه صد ساله‌ی شرکت شما را یک شبه طی می‌کند اما همیشه مشکل این است که ایجاد اعتماد و اعتبار یک شبه ممکن نیست و مثل هرچیز دیگری به  زمان و طی کردن یک روند طبیعی نیاز دارد. طی این زمان پیروی کردن از دستورالعمل‌های گوگل خیلی مهم است. تثبیت کردن نام تجاری شرکتتان نیازمند صبر، تلاش و تعهد بوده و متکی بر ارائه محصول و خدمات ارزشمند و با کیفیت است که به مشتریان اجازه می‌دهد به برند شما اعتماد کنند.

SEO باعث ایجاد اعتماد و اعتبار برای شرکت می شود

 • سئو سایت شرکتی بهترین راه برای آگاهی پیدا کردن از مسیر است

از درک تغییرات کلان بازار تا درک هدف مصرف کننده، سئو به شما می‌گوید که مشتریان چه می‌خواهند و دقیقا به چه نیاز دارند. داده‌ها و قالب‌های سئو به اشکال مختلف سیگنال‌های واضحی از قصد و رفتار کاربر به ما می‌دهند. این کار را به روش‌های مختلفی انجام می‌شود مثل سرچ کردن در ورد پرس،  تجزیه و تحلیل SERP و ..

 • هرچه سئو سایت شرکتی بهتر باشد تجربه کاربری بهتر خواهد بود

تجربه کاربری به اولویت اول هر بیزنس تبدیل شده است. همه خواهان رتبه بندی بهتر و حداکثر بازدید و مخاطب هستند. با این حال، تعداد کمی از افراد متوجه این موضوع هستند که تجربه کاربری بهینه بخش بزرگ و بسیار حائز اهمینی در رسیدن به این اهداف به حساب‌ می‌آید. گوگل خوب می‌داند که چگونه یک تجربه کاربری خوب و نامطلوب را از هم تشخیص دهد و یک تجربه کاربری مثبت به عنصری اساسی برای موفقیت یک وب سایت تبدیل شده است. به‌روزرسانی تجربه کاربری چیزی است که بازاریابان در همه صنایع به خصوص در سئو سایت شرکتی باید به آن پایبند باشند و بخشی از تمرکز طولانی مدت خود را به آن اختصاص دهند. برای آشنایی کامل با اینکه UI  چیست و UX چیست تجربه کاربری کلیک کنید.

مشتریان به خوبی می‌دانند که چه می‌خواهند. اگر نتوانند آن را پیدا کنند از سایت شما می‌روند و این به گوگل این پیغام را می‌رساند که شما یک سایت کارآمد نیستید و در نتیجه دیگر شما را به افراد جدید پیشنهاد نمی‌کند. نتیجه یک تجربه کاربری درست این است که گوگل بیشتر و بیشتر شما را به یک پاسخ تبدیل می‌کند و سایت شما را مستقیماً در صفحات نتایج موتور جستجو ارائه می‌کند. هدف این است که اطلاعاتی که کاربران به دنبال آن هستند را با کلیک کمتر، سریع تر و آسان تر به آن‌ها ارائه دهیم. سئو سایت شرکتی اگر باکیفیت انجام شود تجربه کاربری مثبت را در بر خواهد داشت و تا حد زیادی به نفع شرکت خواهد بود.

هرچه سئو سایت شرکتی بهتر باشد تجربه کاربری بهتر خواهد بود

 • سئو دارای قابلیت افزایش تعامل و ترافیک به صورت محلی است

تعداد جستجوها در تلفن همراه افزایش رو به رشدی داشته است و ظاهر شدن در نتایج جستجوها به بخش اساسی موفقیت کسب و کارها و شرکت‌ها تبدیل شده است. هدف سئوی محلی بهینه سازی ویژگی‌های دیجیتال شما برای یک منطقه جغرافیایی خاص است، بنابراین افراد می‌توانند به سرعت و به راحتی شما را پیدا کنند. بهینه‌سازی‌های محلی روی محله‌ها، شهرک‌ها، شهرها و مناطق  خاص تمرکز می‌کنند تا یک رسانه مناسب برای برند در سطح محلی ایجاد کنند. متخصصان سئو این کار را با بهینه‌ سازی وب‌ سایت برند و محتوای آن، از جمله نقل‌ قول‌های محلی و بک لینک‌ها، و همچنین فهرست‌های مرتبط با مکان و بخش تجاری که یک برند به آن تعلق دارد، انجام می‌دهند. برای آشنایی کامل با سئو محلی کلیک کنید.

سئو دارای قابلیت افزایش تعامل و ترافیک به صورت محلی است

راه های بهبود سئو سایت شرکتی

بعضی از استراتژی‌ها و طرز فکرها در سئو نتایج قطعی تر و کلی تری دارند. در این بخش به جواب این سوال که چگونه می‌توان سئو سایت شرکتی را بهبود بخشید پاسخ ‌می‌‌دهیم. از آنجایی که مصرف کنندگان به طور فزاینده‌ای برای یافتن اطلاعات به گوگل و سایر موتورهای جستجو متکی هستند، برای کسب و کارها مهم تر از همیشه است که استراتژی‌های سئوی خود را بهبود ببخشند. سئو شامل اقدامات مختلفی است که یک کسب و کار می‌تواند انجام دهد. اصلی‌ترین راه برای بهبود سئوی شما از طریق ساختار وب سایت و محتوای آن انجام می‌شود.

راه های بهبود سئو سایت شرکتی

 • سئو داخلی سایت شرکتی

سئوی وب سایت یا سئوی درون صفحه به تنظیماتی اشاره دارد که می‌توانید در ساختار سایت خود ایجاد کنید، علاوه بر آن به عناصری که می‌توانید به صفحات اضافه کنید تا توانایی موتور جستجو را برای خزیدن، طبقه بندی و فهرست بندی صفحات خودتان بهبود ببخشید. نحوه عملکرد وب سایتتان را می‌توانید با ابزارهای رایگانی که در اینترنت وجود دارند بررسی کنید. برای آشنایی کامل با سئو خارجی و سئو داخلی کلیک کنید.

 • تولید محتوا با کیفیت برای سایت شرکتی

انواع مختلف و طولانی‌ای از محتواها وجود دارند که باید برای کمک به ایجاد اعتماد و اعتبار دامنه خود در موتورهای جستجو منتشر کنید. برای آشنایی کامل با تولید محتوا سایت، سئو محتوا و سئو عکس کلیک کنید.

توجه به بهینه سازی محتوا در سایت شرکتی

 • لیست‌ها

وجود لیست‌های کامل و کارآمد به اینکه مخاطب به راحتی چیزی که به دنبالش می‌گردد را پیدا کند کمک بسیاری می‌کند، و این موضوع بر سئوی شما تأثیر می‌گذارد، بنابراین اطمینان پیدا کردن از دقیق، کامل و سازگار بودن لیست‌های سایتتان ضروری است. شما باید به لیست محتوا و خدمات خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. هرچه فهرست شما کامل تر و دقیق تر از سایر همکاران شما باشد، احتمال اینکه شرکت شما در نتایج برتر قرار بگیرد بیشتر است و به بهبود بیشتر سئوی شما کمک می‌کند.

سایر کارهایی که می توانید برای بهینه سازی سایت شرکتی انجام دهید

عناوین را بهینه کنید؛ عنوان شما همان لینکی از صفحه شما است که در نتایج جستجو نشان داده می‌شود. عناوین برای رتبه بندی سئو مهم هستند زیرا اولین چیزی هستند که کاربران هنگام نگاه کردن به صفحه نتایج با آن مواجه می‌شوند و تصمیم می‌گیرند که روی کدام نتیجه کلیک کنند. برای تقویت سئوی وب سایت خود، هر صفحه به یک عنوان نیاز دارد و هر عنوان باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • متقاعد کننده باشد: عنوان سئوی شما باید افراد را متقاعد کند که چیزی را که به دنبالش هستند در صفحه شما خواهند یافت.
 • دقیق باشد: عنوان سئوی شما باید منعکس کننده چیزی باشد که صفحه‌تان در مورد آن است، و نباید هیچ قولی را صرفاً برای جذب بازدیدکننده به آن بدهد.
 • مختصر و مفید: موتورهای جستجو فقط ۶۵-۷۵ کاراکتر اول تگ عنوان شما را در نتایج جستجو نشان می‌دهند پس باید بتوانید در همین تعداد کاراکتر مخاطب را به کلیک روی لینکتان ترقیب کنید.

به صورت فنی‌تر باید بگوییم که عنوان صفحه وب شما در کد HTML تگ <h1> است. گوگل به تگ <h1> یک صفحه نگاه می‌کند تا به درستی صفحه شما را دسته‌بندی، فهرست‌بندی و برای جستجوهای مناسب ارائه کند. بنابراین، عناوین شما باید حاوی کلمات کلیدیتان باشند. هر صفحه باید کلمات کلیدی مختلفی را هدف قرار دهد.

سایر کارهایی که می توانید برای بهینه سازی سایت شرکتی انجام دهید

سخن نهایی

امروزه اینترنت در زندگی همه انسان‌ها ورود کرده و نقش بسیار مهمی را در رفع نیازهای آن‌ها بازی می‌کند. همه در فضای دیجیتال به دنبال هرچیزی می‌گردند که به آن نیاز دارند و به همین دلیل است که تمام کسب و کارها باید بتوانند حظور خود را در اینترنت تثبیت کنند. بهترین راه برای جا پیدا کردن در این فضای پر از رقابت، داشتن فعالیت‌های سئویی اصولی و تخصیی است که می‌تواند شما را به اولین انتخاب هر مخاطبی تبدیل کند. ما در سایت پورفیض تمام خدمات لازم برای بهبود سئو سایت شرکتی را انجام‌ می‌دهیم.

سوالات متداول درباره سئو سایت شرکتی

 1. یک عنوان صفحه برای بهبود بهینه سازی سایت شرکتی باید چه شرایطی داشته باشد؟

یک عنوان باید متقاعدکننده، دقیق، مختصر و مفید باشد.

 1. اصلی‌ترین راه برای بهبود سئو سایت شرکتی از چه طریق است؟

اصلی ترین راه از طریق ساختار وب سایت و محتوای آن انجام می‌شود که عبارتند از سئو داخلی و محتوا.

 1. لیست‌ها در سئوی سایت شرکتی چه تاثیری دارند؟

وجود لیست‌های کامل و کارآمد به اینکه مخاطب به راحتی چیزی که به دنبالش می‌گردد را پیدا کند کمک بسیاری می‌کند. این موضوع بر سئوی شما تأثیر می‌گذارد، بنابراین اطمینان پیدا کردن از دقیق، کامل و سازگار بودن لیست‌های سایتتان ضروری است.

 1. محتوا چه تاثیری روی روند بهینه سازی سایت شرکتی دارد؟

هر چقدر میزان محتواهای تولید شده طولانی و مفید باشد، روی اعتبار دامنه و جلب اعتماد کاربران سایت شرکتی تاثیر می‌گذارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

سایت‌های دیگر ما

مستر سوییمر آموزش شنا

میتراکانا کتاب سه بعدی

اسپیرالی لوله اسپیرال

333 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست